Logo Allmyblog
Logo Allmyblog
Lien de l'article    

ABBY77

Contacter l'auteur de ce blog

5 DERNIERS ARTICLES
- Alcatel TLi017C1 bateria do 3.8V 1780mah
- Zasilacz ładowarka do laptopa MSI 180W
- wysoka jakość - kompatybilny zasilacz do laptopa Chicony ADP-180EB
- Clevo N850BAT-6 bateria do 10.8V 4200mAh/47Wh
- Acer AS16B8J Bateria do laptopa,Roczna gwarancja
Sommaire

CALENDRIER
LunMarMerJeuVenSamDim
01020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
262728293031
<< Mars >>

BLOGS FAVORIS
Ajouter abby77 à vos favoris
 HuaWei HB3748B8EBC bateria do 3.8V/4.35V 3000mah Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article 

Przy obecnej częstotliwości korzystania z naszych smartfonów jesteśmy zmuszeni do ładowania ich niemal codziennie. Taka intensywność sprawia, że bardzo szybko zużywamy cykle rozładowania baterii i jej całkowity czas pracy z każdym miesiącem spada. Po pewnym czasie okazuje się, że nawet jedno ładowanie dziennie nie wystarcza. Odpowiedzią na to jest właśnie wymiana akumulatora. Baterie smartfonów HuaWei HB3748B8EBC baterie do telefonów / smartfonów to wysokiej klasy zamienniki, które znacznie wydłużą działanie urządzenia ze zużytym akumulatorem.

Model: HuaWei HB3748B8EBC,pojemność:3000mah, napięcie:3.8V/4.35V.

HuaWei HB3748B8EBC

PL:Baterie smartfonów HuaWei HB3748B8EBC, Gwarantuje Bardzo Dobrą Jakość .

FR:Acheter HuaWei HB3748B8EBC Batterie , Nouvelle Batterie HuaWei HB3748B8EBC - Détails du produit !

JP:新品ACアダプター

NL:Batterij HuaWei HB3748B8EBC. Deze Nieuw Batterij HuaWei HB3748B8EBC is de beste kwaliteit als vervanging voor uw originele accu.

IT:di alta qualità HuaWei HB3748B8EBC Batteria, Siamo specializzati nella vendita di nuovi ricaricabili HuaWei HB3748B8EBC Batteria, è sottoposto a rigorosi test di controllo e di qualità.

Pasuje do modeli:

kompatybilne modele

HuaWei Ascend G7 G7-TL100

Często złościmy się, że HuaWei HB3748B8EBC Baterie smartfonów nie działa tak jak powinna. Chcemy gdzieś zadzwonić i okazuje się, że nasz telefon wyłącza się w trakcie rozmowy czy też w ogóle nie możemy wykonać połączenia. Z pewnością winę za to ponosi bateria w naszym telefonie. Istnieje jednak kilka sposobów, by przedłużyć jej czas działania. Poniżej znajdziesz wskazówki, jak to zrobić.
1.Przede wszystkim po kupieniu nowego telefonu lub HuaWei HB3748B8EBC Bateria do telefonu musisz ją sformatować. Naładuj ją trzykrotnie po 10 – 14 godzin. Ładowanie rozpocznij dopiero wtedy, gdy całkowicie się rozładuje. Pamiętaj, by formatować baterię przy wyłączonym telefonie. Nie odłączaj jej od ładowarki wcześniej, nawet, jeśli pojawi się komunikat, iż bateria jest naładowana.
2.Gdy kupujemy nowy telefon, baterię należy uformować (a nie sformatować, jak twierdzi większość ludzi). Obecnie powszechne baterie litowo-polimerowe i litowo-jonowe nie posiadają (w przeciwieństwie do swoich poprzedników) tak zwanego efektu pamięci – nie zapamiętują ostatniego poziomu naładowania, czyli odporne są na związany z tym spadek pojemności (zmniejszenie wydajności elektrycznej). Pomimo to, warto przeprowadzić trzy cykle całkowitego rozładowania i ponownego naładowania telefonu. Urządzenie warto ładować wyłączone.
3.Telefon należy odłączyć zaraz po tym, jak wyświetli się komunikat całkowitym naładowaniu. Pomimo wielu zabezpieczeń stosowanych w urządzeniach, nie należy trzymać długo telefonu podpiętego pod ładowarkę, ponieważ może to doprowadzić do przegrzania baterii, co skutkuje często jej „spuchnięciem”. W efekcie przestaje ona działać, a do tego generuje zwiększone i nie potrzebne zużycie prądu. Co za tym idzie, nie powinno się ładować telefonu w nocy. Warto również odłączać ładowarkę od gniazdka, gdy z niej nie korzystamy.
4.Zmniejsz jasność swojego wyświetlacza. Zmniejszy to znacznie pobór energii. Nie martw się jednak, że wyświetlacz będzie za ciemny, w większości przypadków wysoki poziom jasności nie jest potrzebny.
5.Ustaw funkcję wygaszacza ekranu. Pozwala na oszczędzenie energii i przełącza wyświetlacz na tryb niskiego poboru prądu. Jako wygaszacz wybieraj obrazki ciemne, najlepiej czarne. Im mniej kolorów, tym lepiej. Ważne jest także, by na wygaszacz nie ustawiać animacji.
6.Trzymaj telefon w miejscach, gdzie zasięg jest dobry. Unikaj miejsc, gdzie telefon cały czas go gubi i jest w trybie wyszukiwania. Nie zorientujesz się nawet, jak szybko bateria przestanie działać. Jeśli jednak przebywasz w takim miejscu – po prostu wyłącz telefon. Nikt się i tak do Ciebie nie dodzwoni, a Ty stracisz całą baterię.
7.Wyłącz usługi, z których nie korzystasz – bluetooth, Wi-Fi czy 3G. Pozwala to na znaczne przedłużenie czasu działania telefonu i mniejszy pobór energii.
8.Ładując HuaWei HB3748B8EBC Baterie smartfonów za każdym kolejnym razem, staraj się ją ładować do pełna. Podłącz ją do ładowarki dopiero wtedy, gdy całkowicie się rozładuje i telefon sam się wyłączy. Ważne jest także, by używać tylko oryginalnych ładowarek.
9.Jeśli to możliwe, staraj się ładować baterię przy wyłączonym telefonie. Pozwala to na krótszy czas ładowania.
10.Urządzenia należy trzymać z dala od źródeł ciepła i zimna. Pod wpływem wysokiej temperatury elektrolit zawarty w bateriach zmniejsza swoją objętość, przez co wydajność oraz pojemność spada. Natomiast pod wpływem niskich temperatur cząstki ujemne znajdujące się na anodzie zmniejszają prędkość poruszania, przez co czas ładowania może się znacząco zwiększyć. Może to doprowadzić do nagrzania się baterii.
11.Dobre nawyki związane z ładowaniem – największy wpływ na żywotność baterii w smartfonie ma sposób jej ładowania. Najczęściej popełnianym błędem jest podłączanie smartfona do sieci na całą noc. Wbrew różnym opiniom powoduje to znaczne zmniejszenie wydajności akumulatora. Poza tym nowoczesnych baterii litowo-jonowych nie powinno się ładować do 100%. Lepiej jest stosować taktykę doładowywania, czyli wykonywania kilku krótkich serii ładowania w ciągu dnia.
12.Chroń baterię przed wysoką temperaturą – ładujesz telefon zamknięty w etui? To poważny błąd, który naraża baterię na pracę w bardzo niekorzystnych warunkach, w ekstremalnie dla niej wysokiej temperaturze. Z tego samego powodu będąc na plaży należy chronić smartfon przed bezpośrednim działaniem słońca i chować go w cieniu, a najlepiej w torbie termicznej.
13.Oszczędzaj HuaWei HB3748B8EBC Bateria do telefonu – jeśli Twój nowy iPhone wymaga codziennego ładowania, to albo jesteś biznesmenem i ciągle prowadzisz rozmowy telefoniczne, albo po prostu intensywnie wykorzystujesz możliwości sprzętu. Zastanów się, czy Twój telefon naprawdę musi być stale online? Może warto łączyć się z siecią tylko wtedy, gdy jest Ci to potrzebne? Wyłączaj aplikacje, z których aktualnie nie korzystasz, zmniejsz jasność ekranu w pomieszczeniu, a jeśli podróżujesz pociągiem i nie możesz złapać sieci (a ponadto nie musisz być pod telefonem), przejdź na tryb samolotowy. To pozwoli Ci znacznie ograniczyć liczbę cykli ładowania telefonu, a tym samym wydłużyć żywotność baterii.
14.Nigdy nie dopuszczaj do całkowitego rozładowania baterii! - to bardzo ważna zasada, którą wiele osób bagatelizuje. Nowoczesne baterie są bardzo czułe na efekt całkowitego rozładowania, szczególnie jeśli nastąpiło ono w momencie aktywnego połączenia z Internetem. W takiej sytuacji ponowne uruchomienie smartfona często wymaga podładowania baterii do poziomu przynajmniej kilku procent – w przeciwnym razie urządzenie się nie włączy. Graniczne rozładowywanie baterii jest prostym sposobem na znaczne skrócenie jej żywotności – taka bateria może wymagać wymiany nawet po kilku miesiącach niewłaściwego użytkowania.
15.Oryginalna ładowarka – akcesoria do urządzeń Apple są drogie, to prawda, ale stosowanie wątpliwej jakości zamienników może niestety wyjść użytkownikowi bokiem. Jeśli korzystasz z byle jakiej ładowarki, to nigdy nie masz pewności, czy zapewnia ona właściwe napięcie ładowania. Jeśli nie, to bateria będzie ładowana nieprawidłowo, a tym samym skróci się jej żywotność.
Pamiętaj również, że nawet idealnie eksploatowana HuaWei HB3748B8EBC Baterie smartfonów prędzej czy później będzie wymagać wymiany. Nie warto z tym zwlekać, ponieważ zużyte ogniwo może doprowadzić do kosztownej awarii telefonu.
Jak zwiększyć żywotność HuaWei HB3748B8EBC Baterie smartfonów?
Dotarliśmy już chyba w rozwoju technologii do punktu, w którym notebooki często zastępują komputery stacjonarne, a notebooki wypierane są powoli przez różnej maści smartfony, tablety itp. Jednak mimo sztucznego moim zdaniem napędzania rynku post-PC, to laptop pozostaje często najwygodniejszym urządzeniem wykorzystywanym do komunikacji w sieci www, pracy z dokumentami czy po prostu grania. Chciałem napisać co nieco o maksymalizacji żywotności naszych akumulatorów.
Aby móc zadbać o HuaWei HB3748B8EBC Bateria do telefonu, warto najpierw coś o niej wiedzieć:
1. Ogniwa wykorzystywane w laptopach to ogniwa litowo-jonowe. Są one nieduże i lekkie w stosunku do ich pojemności i jak na razie najlepsze pod względem cena/jakość.
2. Związki chemiczne zawarte w akumulatorze mają z reguły trwałość około 3 lat. Więc przeważnie po tym okresie ciężko cokolwiek zrobić z naszą bateryjką.
3. 500 ładowań. Na tyle określają wytrzymałość baterii producenci. Prosta matematyka daje nam wynik półtora roku żywotności, przy założeniu codziennej pracy na baterii.
4. Zawarta w nich chemia zachowuje swoje najlepsze właściwości w temperaturze 20 stopni Celsjusza. Zostawianie komputera w nasłonecznionym miejscu i praca z notebookiem na kolanach nie jest dobrym pomysłem i wpływa negatywnie na żywotność baterii.
5. Wbrew ogólnym przekonaniom, nie należy rozładowywać ogniw całkowicie. Elektronika odpowiadająca za czuwanie nad stanem akumulatora, ‘pamięta’ przy ilu procentach laptop się wyłącza i przesuwa granicę nieco wyżej, czego wynikiem jest również skrócenie pracy akumulatora. 6. Podczas pracy na HuaWei HB3748B8EBC Baterie smartfonów należy korzystać z trybu energooszczędnego komputera – szybkie rozładowywanie ma również negatywny wpływ na jej żywotność.
Znamy już pewne właściwości stosowanej technologii i nadszedł czas na kilka rad. Oto zasady korzystania z laptopa:
1. Nie ‘przeładowujemy’
Prawdę mówiąc takie przeładowanie jest uniemożliwione przez elektronikę akumulatorów, ale chodzi o to, że podczas pracy z podłączonym zasilaniem i w sytuacji kiedy bateria jest już pełna, warto wyjmować akumulator.
W przypadku kiedy naprawdę rzadko gdzieś zabieramy ze sobą laptopa zaleca się rozładowanie akumulatora do poziomu ok. 50% i przechowywanie w zacienionym, chłodnym miejscu.
2. Nie rozładowujemy
Tak jak pisałem nieco wcześniej, nie należy ‘zerować’ akumulatora. Dotyczy się to również sytuacji gdy pracujemy tylko na kablu i z wyjętą baterią. Takie odpoczywające ogniwa powinniśmy sprawdzać raz w miesiącu i w przypadku ich rozładowania naładować do pełna, a następnie zejść do poziomu 50%.
3. Nie doładowujemy
W przypadku gdy często pracujemy na HuaWei HB3748B8EBC Bateria do telefonu, starajmy się wykonywać pełne cykle ładowania, od minimum do maksimum przy jednym podejściu. Pamiętamy przecież, że ogniwa wytrzymują około 500 ładowań, a poza tym elektronika akumulatora dostaje spójne informacje i bardziej optymalnie kalibruje ogniwa.
4. Odłączamy kabel
Jeśli z laptopa korzystamy sporadycznie (np. jest naszym drugim urządzeniem po desktopie) i włączamy go tylko co kilka dni, powinniśmy odłączyć z prądu zasilacz. Unikniemy w ten sposób zbędnego doładowywania akumulatora.
5. Dbamy o temperaturę
W podróży, a nawet dla wygody w domu zdarza się nam pracować z komputerem na kolanach. Utrudnia to swobodny przepływa powietrza.
Najlepszym rozwiązaniem są dedykowane podstawki, które często posiadają dodatkowe wiatraczki. Jeśli jednak nie chcemy wydawać pieniędzy możemy zastosować jakąś sztywną podkładkę, która choć trochę ułatwi wentylację. Wysoka temperatura wpływa negatywnie nie tylko na HuaWei HB3748B8EBC Baterie smartfonów, ale również na wszystkie podzespoły laptopa.

Zaleca wysokiej jakości

Baterie Telefonu Komórkowy HB3748B8EBC
Kompatybilne Modele Komputerowe HuaWei Ascend G7 G7-TL100
Marki : Baterie telefonu HuaWei

Baterie Telefonu Komórkowy 6MT4T
Kompatybilne Modele Komputerowe Dell Latitude E5450 E5550 E5570 Notebook 15.6
Marki : Baterie telefonu Dell

Baterie Telefonu Komórkowy 45N1741
Kompatybilne Modele Komputerowe Lenovo ThinkPad T550 T550s W550 W550s
Marki : Baterie telefonu Lenovo

Baterie Telefonu Komórkowy A1376
Kompatybilne Modele Komputerowe Apple iPad 2 A1395 A1396 A1397 + Tools
Marki : Baterie telefonu Apple

Baterie Telefonu Komórkowy C41N1524
Kompatybilne Modele Komputerowe ASUS N501VW UX501JW N501VW-2B series
Marki : Baterie telefonu ASUS

Baterie Telefonu Komórkowy C32-N750
Kompatybilne Modele Komputerowe Asus N750 N750JV N750 N750JK series
Marki : Baterie telefonu ASUS

Baterie Telefonu Komórkowy SQU-810
Kompatybilne Modele Komputerowe FUJITSU NOBi Intel 8.9inch Classmate Convertible netbook
Marki : Baterie telefonu FUJITSU

Baterie Telefonu Komórkowy C41N1531
Kompatybilne Modele Komputerowe ASUS GL502VS-1A GL502VY-DS71 ROG GL502VS series
Marki : Baterie telefonu ASUS

Baterie Telefonu Komórkowy PA5207U-1BRS
Kompatybilne Modele Komputerowe Toshiba NB10 NB15T PA5170U PABAS282
Marki : Baterie telefonu Toshiba

Baterie Telefonu Komórkowy A1496
Kompatybilne Modele Komputerowe Apple MacBook Air 13 A1466(Mid 2013 / Early 2014)
Marki : Baterie telefonu APPLE

  Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 16-03-2018 à 06h34

 Nautiz BP14-001200 Bateria do laptopa,Roczna gwarancja Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article 

Akumulatory litowo-jonowe oraz litowo-polimerowe, zupełnie jak każdy inny rodzaj Bateria, mają swoją określoną liczbę cykli, które mogą przebyć. W zależności od częstotliwości używania laptopa, nasze Nautiz BP14-001200 Bateria do laptopa mogą zacząć odmawiać posłuszeństwa po 2 latach, lub nawet po 5. Prędzej czy później jednak nastąpi moment w którym będziemy musieli kupić nowy akumulator do naszego komputera. Baterielaptopow.pl dostarcza najwyższej jakość baterie do 99% dostępnych w Polsce modeli laptopów zapewniając pełne wsparcie i 12 miesięcy gwarancji.

Model: Nautiz BP14-001200,pojemność:5200mAh, napięcie:3.7V.

Nautiz BP14-001200

PL:Bateria do laptopa Nautiz BP14-001200, Gwarantuje Bardzo Dobrą Jakość .

FR:Acheter Nautiz BP14-001200 Batterie , Nouvelle Batterie Nautiz BP14-001200 - Détails du produit !

JP:新品ACアダプター

NL:Batterij Nautiz BP14-001200. Deze Nieuw Batterij Nautiz BP14-001200 is de beste kwaliteit als vervanging voor uw originele accu.

IT:di alta qualità Nautiz BP14-001200 Batteria, Siamo specializzati nella vendita di nuovi ricaricabili Nautiz BP14-001200 Batteria, è sottoposto a rigorosi test di controllo e di qualità.

Pasuje do modeli:

kompatybilne modele

Nautiz X8

Jak zwiększyć żywotność Nautiz BP14-001200 Bateria do laptopa?
Dotarliśmy już chyba w rozwoju technologii do punktu, w którym notebooki często zastępują komputery stacjonarne, a notebooki wypierane są powoli przez różnej maści smartfony, tablety itp. Jednak mimo sztucznego moim zdaniem napędzania rynku post-PC, to laptop pozostaje często najwygodniejszym urządzeniem wykorzystywanym do komunikacji w sieci www, pracy z dokumentami czy po prostu grania. Chciałem napisać co nieco o maksymalizacji żywotności naszych akumulatorów.
Aby móc zadbać o Nautiz BP14-001200 Baterie do laptopów, warto najpierw coś o niej wiedzieć:
1. Ogniwa wykorzystywane w laptopach to ogniwa litowo-jonowe. Są one nieduże i lekkie w stosunku do ich pojemności i jak na razie najlepsze pod względem cena/jakość.
2. Związki chemiczne zawarte w akumulatorze mają z reguły trwałość około 3 lat. Więc przeważnie po tym okresie ciężko cokolwiek zrobić z naszą bateryjką.
3. 500 ładowań. Na tyle określają wytrzymałość baterii producenci. Prosta matematyka daje nam wynik półtora roku żywotności, przy założeniu codziennej pracy na baterii.
4. Zawarta w nich chemia zachowuje swoje najlepsze właściwości w temperaturze 20 stopni Celsjusza. Zostawianie komputera w nasłonecznionym miejscu i praca z notebookiem na kolanach nie jest dobrym pomysłem i wpływa negatywnie na żywotność baterii.
5. Wbrew ogólnym przekonaniom, nie należy rozładowywać ogniw całkowicie. Elektronika odpowiadająca za czuwanie nad stanem akumulatora, ‘pamięta’ przy ilu procentach laptop się wyłącza i przesuwa granicę nieco wyżej, czego wynikiem jest również skrócenie pracy akumulatora. 6. Podczas pracy na Nautiz BP14-001200 Bateria do laptopa należy korzystać z trybu energooszczędnego komputera – szybkie rozładowywanie ma również negatywny wpływ na jej żywotność.
Znamy już pewne właściwości stosowanej technologii i nadszedł czas na kilka rad. Oto zasady korzystania z laptopa:
1. Nie ‘przeładowujemy’
Prawdę mówiąc takie przeładowanie jest uniemożliwione przez elektronikę akumulatorów, ale chodzi o to, że podczas pracy z podłączonym zasilaniem i w sytuacji kiedy bateria jest już pełna, warto wyjmować akumulator.
W przypadku kiedy naprawdę rzadko gdzieś zabieramy ze sobą laptopa zaleca się rozładowanie akumulatora do poziomu ok. 50% i przechowywanie w zacienionym, chłodnym miejscu.
2. Nie rozładowujemy
Tak jak pisałem nieco wcześniej, nie należy ‘zerować’ akumulatora. Dotyczy się to również sytuacji gdy pracujemy tylko na kablu i z wyjętą baterią. Takie odpoczywające ogniwa powinniśmy sprawdzać raz w miesiącu i w przypadku ich rozładowania naładować do pełna, a następnie zejść do poziomu 50%.
3. Nie doładowujemy
W przypadku gdy często pracujemy na Nautiz BP14-001200 Baterie do laptopów, starajmy się wykonywać pełne cykle ładowania, od minimum do maksimum przy jednym podejściu. Pamiętamy przecież, że ogniwa wytrzymują około 500 ładowań, a poza tym elektronika akumulatora dostaje spójne informacje i bardziej optymalnie kalibruje ogniwa.
4. Odłączamy kabel
Jeśli z laptopa korzystamy sporadycznie (np. jest naszym drugim urządzeniem po desktopie) i włączamy go tylko co kilka dni, powinniśmy odłączyć z prądu zasilacz. Unikniemy w ten sposób zbędnego doładowywania akumulatora.
5. Dbamy o temperaturę
W podróży, a nawet dla wygody w domu zdarza się nam pracować z komputerem na kolanach. Utrudnia to swobodny przepływa powietrza.
Najlepszym rozwiązaniem są dedykowane podstawki, które często posiadają dodatkowe wiatraczki. Jeśli jednak nie chcemy wydawać pieniędzy możemy zastosować jakąś sztywną podkładkę, która choć trochę ułatwi wentylację. Wysoka temperatura wpływa negatywnie nie tylko na Nautiz BP14-001200 Bateria do laptopa, ale również na wszystkie podzespoły laptopa.

Zaleca wysokiej jakości

Bateria do laptopa BP14-001200
Kompatybilne Modele Komputerowe HandHeld Nautiz X8
Marki : Baterie do notebooków Nautiz

Bateria do laptopa BL231
Kompatybilne Modele Komputerowe Lenovo Vibe X2 X2-TO X2-CU
Marki : Baterie do notebooków Lenovo

Bateria do laptopa L15L3A03
Kompatybilne Modele Komputerowe Lenovo ideapad 300-14ISK 300-15ISK
Marki : Baterie do notebooków Lenovo

Bateria do laptopa HB3748B8EBC
Kompatybilne Modele Komputerowe HuaWei Ascend G7 G7-TL100
Marki : Baterie do notebooków HuaWei

Bateria do laptopa 6MT4T
Kompatybilne Modele Komputerowe Dell Latitude E5450 E5550 E5570 Notebook 15.6
Marki : Baterie do notebooków Dell

Bateria do laptopa 45N1741
Kompatybilne Modele Komputerowe Lenovo ThinkPad T550 T550s W550 W550s
Marki : Baterie do notebooków Lenovo

Bateria do laptopa A1376
Kompatybilne Modele Komputerowe Apple iPad 2 A1395 A1396 A1397 + Tools
Marki : Baterie do notebooków Apple

Bateria do laptopa C41N1524
Kompatybilne Modele Komputerowe ASUS N501VW UX501JW N501VW-2B series
Marki : Baterie do notebooków ASUS

Bateria do laptopa C32-N750
Kompatybilne Modele Komputerowe Asus N750 N750JV N750 N750JK series
Marki : Baterie do notebooków ASUS

Bateria do laptopa SQU-810
Kompatybilne Modele Komputerowe FUJITSU NOBi Intel 8.9inch Classmate Convertible netbook
Marki : Baterie do notebooków FUJITSU

  Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 16-03-2018 à 06h33

 APPLE A1546 bateria do 3.82V 5124mAh Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article 

Szukasz "bateria do tabletu" w Komputery - Najwięcej ofert w jednym miejscu. Radość zakupów i 100% bezpieczeństwa dla każdej transakcji. Kup Teraz!Popsuła Ci się Bateria Tablet PC APPLE A1546 lub jej wydajność nagle zmalała? Zapoznaj się z ofertą bateria tablet pc na baterielaptopow.pl.

Model: APPLE A1546,pojemność:5124mAh, napięcie:3.82V.

APPLE A1546

PL:Bateria Tablet PC APPLE A1546, Gwarantuje Bardzo Dobrą Jakość .

FR:Acheter APPLE A1546 Batterie , Nouvelle Batterie APPLE A1546 - Détails du produit !

JP:新品ACアダプター

NL:Batterij APPLE A1546. Deze Nieuw Batterij APPLE A1546 is de beste kwaliteit als vervanging voor uw originele accu.

IT:di alta qualità APPLE A1546 Batteria, Siamo specializzati nella vendita di nuovi ricaricabili APPLE A1546 Batteria, è sottoposto a rigorosi test di controllo e di qualità.

Pasuje do modeli:

kompatybilne modele

iPad Mini4


Znasz inne skuteczne sposoby na wydłużenie działania tablet pc? Daj znać w komentarzach.
Wyłącz Bluetooth, GPS, NFC, Wi-Fi, transmisję danych
Ta wskazówka jest dość oczywista. Jeśli nie używasz tych funkcji wysysających Bateria Tablet PC APPLE A1546 wyłącz je! Jeśli korzystasz w tablet pc z Wi-Fi, wyłącz transmisję danych 3G/LTE/4G i odwrotnie. Nie ma potrzeby, aby być podłączonym do sieci bezprzewodowej i internetu mobilnego od operatora komórkowego w tym samym czasie.
Gdy nie używasz Bluetootha, GPS lub NFC, po prostu je wyłącz. Mając włączone wszystkie możliwe moduły i sposoby przesyłania danych twoja bateria zejdzie do 0 procent w rekordowym czasie!
Odinstaluj aplikacje, których nie używasz
Jeśli masz na tablet pc zainstalowaną aplikację mobilną do ćwiczeń, którą pobrałeś w ramach noworocznych postanowień w styczniu lub głupkowatą grę, w którą nigdy nie grałeś, to po prostu się ich pozbądź!
Tak, wiem, to jest jak wyrzucanie starych prac ze szkoły podstawowej lub kartek walentynkowych od ex, ale tak nadszedł czas, żeby się ich pozbyć :)
Hibernacja aplikacji
Greenify to przydatne narzędzie, które pomoże Ci zatrzymać niektóre aplikacje, które uruchamiają się bez powodu i skracają cenny czas pracy akumulatora w smartfonie. Uważaj jednak, ponieważ aplikacja Greenify tak skutecznie blokuje apki, że możesz nie otrzymywać powiadomień z Facebooka lub Whatsapp dopóki ich nie uruchomisz.
Optymalizacja ekranu głównego
Ustawiaj proste tapety, bez animacji i najlepiej w ciemnych kolorach. Kolorowe, dynamiczne tapety bardzo szybko wyczerpują Bateria Tablet PC APPLE A1546,i powiedzmy sobie szczerze, nie są niczym wymyślnym.
Możesz również rozważyć trochę porządków wiosennych usuwając skróty i widgety aplikacji, które łączą się co jakiś czas z internetem, takie jak pogoda i wiadomości.
Ręczna regulacja jasności ekranu
Android ma poręczną funkcję, która umożliwia automatyczną regulację jasności ekranu, aby dostosowywała się do zewnętrznego natężenia światła. Dzięki temu Twój smartfon świeci jaśniej w słoneczny dzień i ściemnia się w ciemniejszym pomieszczeniu. Jednak ta opcja oznacza, że telefon sprawdza otoczenie, aby zapewnić optymalny poziom jasności wyświetlacza – to niestety wymaga energii i nie ma litości dla żywotności Baterie do tabletów APPLE A1546.
Ponadto, narzędzie to nie jest do końca dokładne i w rzeczywistości lepiej ręcznie dostosować jasność ekrany do własnych preferencji. Wyłącz wibracje
Good, good, good, good vibrations… – Beach Boys śpiewali ten utwór, gdy smartfony nie były jeszcze tak popularne :) Pamiętaj, że głośnik w tablet pc zużywa znacznie mniej energii niż funkcja wibracji, więc warto wyłączyć tę funkcję, szczególnie jeśli używasz i wibracji i głośnika jednocześnie.
Wyłącz tę opcję wchodząc w Ustawienia > Dźwięk i powiadomienia > Inne dźwięki > Wibracje. To łatwe. Tutaj też wyłączysz irytujący dźwięk blokady ekranu, dokowania i dźwięki przy dotknięciu
Wyłącz powiadomienia
Czy naprawdę potrzebujesz wiedzieć od razu, że ktoś coś polubił lub odpowiedział na komentarz na Facebooku? Nie sądzę… Wyłączyć te powiadomienia w ustawieniach aplikacji społecznościowej lub komunikatora – możesz sprawdzić później kto coś zjadł na kolację :-) Zatrzymaj lub ogranicz automatyczną synchronizację
Jeśli nie spodziewasz się bardzo ważnego e-maila lub nie jest to ważna część Twojej pracy, nie ma żadnego powodu, aby mieć włączoną automatyczną synchronizację.
Jeśli chcesz wyłączyć natychmiastowe powiadomienia e-mail (push), możesz wyłączyć automatyczną synchronizację dla aplikacji Google’a na stale. Aby wyłączyć synchronizację aplikacji Kontakty, Dokumenty Google’a, Dysk Google, Google+ przejdź do Ustawienia > Konta, a następnie wybierz te których nie jest automatycznie synchronizować.
Zmniejsz czas czuwania ekranu
Długi czasu czuwania tablet pc to używanie więcej energii. Zmniejsz czas Timeout – czas po którym ekran przechodzi w tryb uśpienia, aby Twój smartfon działał dłużej. Przejdź do Ustawienia > Wyświetlacz > Uśpienie i zmniejszenie go do 15 sekund, taki czas zużyje czterokrotnie mniej energii niż w przypadku utrzymywania aktywnego ekranu przez 60 sekund.
Aktualizuj swoje aplikacje
Deweloperzy stale podnoszą wydajność swoich aplikacji, aby pomóc zoptymalizować użycie baterii i pamięci, więc upewnij się w sklepie Google Play, że masz zainstalowane najnowsze wersje aplikacji.
Jeszcze raz, z uporem maniaka przypomnę Ci, żeby usunąć wszystkie nieużywane aplikacje. Zawsze możesz je ponownie zainstalować, ale nie ma sensu, żeby niepotrzebnie zapychały pamięć w urządzeniu i działały w tle czerpiąc baterię.
Wyłącz lub ogranicz usługi lokalizacji
Jeżeli nie używasz telefonu jako urządzenia do nawigacji satelitarnej, nie ma potrzeby, aby mieć stale włączoną funkcję lokalizacji. Możesz tez użyć trybu oszczędzania baterii w systemie Android Lollipop, aby używać tylko Wi-Fi i sieci komórkowych.
Kup baterię zewnętrzną (power bank)
Jeśli nie wystarcza Ci Bateria Tablet PC APPLE A1546 tablet pc na cały dzień, rozważ zakup zewnętrznej baterii, tzw. power banku, który łatwo zmieścisz w kieszeni. Ceny baterii zewnętrznych do smartfonów zaczynają się już od 50 zł, więc nie jest to duża inwestycja, a może przywrócić do życia Waszego smartfona w bardzo ważnym momencie. Upewnij się jednak, że taki power bank posiada odpowiedni atest i jest rekomendowany do modelu Twojego tablet pc.
Jak zwiększyć żywotność APPLE A1546 Bateria Tablet PC?
Dotarliśmy już chyba w rozwoju technologii do punktu, w którym notebooki często zastępują komputery stacjonarne, a notebooki wypierane są powoli przez różnej maści smartfony, tablety itp. Jednak mimo sztucznego moim zdaniem napędzania rynku post-PC, to laptop pozostaje często najwygodniejszym urządzeniem wykorzystywanym do komunikacji w sieci www, pracy z dokumentami czy po prostu grania. Chciałem napisać co nieco o maksymalizacji żywotności naszych akumulatorów.
Aby móc zadbać o APPLE A1546 Baterie do tabletów, warto najpierw coś o niej wiedzieć:
1. Ogniwa wykorzystywane w laptopach to ogniwa litowo-jonowe. Są one nieduże i lekkie w stosunku do ich pojemności i jak na razie najlepsze pod względem cena/jakość.
2. Związki chemiczne zawarte w akumulatorze mają z reguły trwałość około 3 lat. Więc przeważnie po tym okresie ciężko cokolwiek zrobić z naszą bateryjką.
3. 500 ładowań. Na tyle określają wytrzymałość baterii producenci. Prosta matematyka daje nam wynik półtora roku żywotności, przy założeniu codziennej pracy na baterii.
4. Zawarta w nich chemia zachowuje swoje najlepsze właściwości w temperaturze 20 stopni Celsjusza. Zostawianie komputera w nasłonecznionym miejscu i praca z notebookiem na kolanach nie jest dobrym pomysłem i wpływa negatywnie na żywotność baterii.
5. Wbrew ogólnym przekonaniom, nie należy rozładowywać ogniw całkowicie. Elektronika odpowiadająca za czuwanie nad stanem akumulatora, ‘pamięta’ przy ilu procentach laptop się wyłącza i przesuwa granicę nieco wyżej, czego wynikiem jest również skrócenie pracy akumulatora. 6. Podczas pracy na APPLE A1546 Bateria Tablet PC należy korzystać z trybu energooszczędnego komputera – szybkie rozładowywanie ma również negatywny wpływ na jej żywotność.
Znamy już pewne właściwości stosowanej technologii i nadszedł czas na kilka rad. Oto zasady korzystania z laptopa:
1. Nie ‘przeładowujemy’
Prawdę mówiąc takie przeładowanie jest uniemożliwione przez elektronikę akumulatorów, ale chodzi o to, że podczas pracy z podłączonym zasilaniem i w sytuacji kiedy bateria jest już pełna, warto wyjmować akumulator.
W przypadku kiedy naprawdę rzadko gdzieś zabieramy ze sobą laptopa zaleca się rozładowanie akumulatora do poziomu ok. 50% i przechowywanie w zacienionym, chłodnym miejscu.
2. Nie rozładowujemy
Tak jak pisałem nieco wcześniej, nie należy ‘zerować’ akumulatora. Dotyczy się to również sytuacji gdy pracujemy tylko na kablu i z wyjętą baterią. Takie odpoczywające ogniwa powinniśmy sprawdzać raz w miesiącu i w przypadku ich rozładowania naładować do pełna, a następnie zejść do poziomu 50%.
3. Nie doładowujemy
W przypadku gdy często pracujemy na APPLE A1546 Baterie do tabletów, starajmy się wykonywać pełne cykle ładowania, od minimum do maksimum przy jednym podejściu. Pamiętamy przecież, że ogniwa wytrzymują około 500 ładowań, a poza tym elektronika akumulatora dostaje spójne informacje i bardziej optymalnie kalibruje ogniwa.
4. Odłączamy kabel
Jeśli z laptopa korzystamy sporadycznie (np. jest naszym drugim urządzeniem po desktopie) i włączamy go tylko co kilka dni, powinniśmy odłączyć z prądu zasilacz. Unikniemy w ten sposób zbędnego doładowywania akumulatora.
5. Dbamy o temperaturę
W podróży, a nawet dla wygody w domu zdarza się nam pracować z komputerem na kolanach. Utrudnia to swobodny przepływa powietrza.
Najlepszym rozwiązaniem są dedykowane podstawki, które często posiadają dodatkowe wiatraczki. Jeśli jednak nie chcemy wydawać pieniędzy możemy zastosować jakąś sztywną podkładkę, która choć trochę ułatwi wentylację. Wysoka temperatura wpływa negatywnie nie tylko na APPLE A1546 Bateria Tablet PC, ale również na wszystkie podzespoły laptopa.

Zaleca wysokiej jakości

Baterie tabletu A1546
Kompatybilne Modele Komputerowe APPLE iPad Mini 4
Marki : Baterie APPLE

Baterie tabletu C41-N541
Kompatybilne Modele Komputerowe Asus Q501L Q501LA Q501LA-BBI5T03 N54PNC3
Marki : Baterie Asus

Baterie tabletu C21-X502
Kompatybilne Modele Komputerowe Asus VivoBook X502 X502C X502CA Series
Marki : Baterie Asus

Baterie tabletu PA5162U-1BRS
Kompatybilne Modele Komputerowe Toshiba Portege R30 R30-A series
Marki : Baterie Toshiba

Baterie tabletu 46C8872
Kompatybilne Modele Komputerowe IBM DS5100 DS5300
Marki : Baterie IBM

Baterie tabletu 39J5057
Kompatybilne Modele Komputerowe IBM 2780 39J5555 5580 5708 5780 74Y6773 74Y6870
Marki : Baterie IBM

Baterie tabletu BTRY-LS34IAB00-00
Kompatybilne Modele Komputerowe Symbol LS/DS347X Series
Marki : Baterie SYMBOL

Baterie tabletu 21-62606-01
Kompatybilne Modele Komputerowe SYMBOL DS3478 DS3578 LS3478 LS3578 XS3478
Marki : Baterie SYMBOL

Baterie tabletu 300769-003
Kompatybilne Modele Komputerowe Bose Sounddock Portable Digital Music System Pack
Marki : Baterie Bose

Baterie tabletu 63404
Kompatybilne Modele Komputerowe Soundlink Mini Pack
Marki : Baterie Bose

  Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 15-03-2018 à 07h05

 APPLE A1577 Bateria Tablet PC,Roczna gwarancja Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article 

Szukasz "bateria do tabletu" w Komputery - Najwięcej ofert w jednym miejscu. Radość zakupów i 100% bezpieczeństwa dla każdej transakcji. Kup Teraz!Popsuła Ci się Bateria Tablet PC APPLE A1577 lub jej wydajność nagle zmalała? Zapoznaj się z ofertą bateria tablet pc na baterielaptopow.pl.

Model: APPLE A1577,pojemność:38.8Whr/10307mAh, napięcie:3.77V.

APPLE A1577

PL:Bateria Tablet PC APPLE A1577, Gwarantuje Bardzo Dobrą Jakość .

FR:Acheter APPLE A1577 Batterie , Nouvelle Batterie APPLE A1577 - Détails du produit !

JP:新品ACアダプター

NL:Batterij APPLE A1577. Deze Nieuw Batterij APPLE A1577 is de beste kwaliteit als vervanging voor uw originele accu.

IT:di alta qualità APPLE A1577 Batteria, Siamo specializzati nella vendita di nuovi ricaricabili APPLE A1577 Batteria, è sottoposto a rigorosi test di controllo e di qualità.

Pasuje do modeli:

kompatybilne modele

iPad Pro 12.9'Znasz inne skuteczne sposoby na wydłużenie działania tablet pc? Daj znać w komentarzach.
Wyłącz Bluetooth, GPS, NFC, Wi-Fi, transmisję danych
Ta wskazówka jest dość oczywista. Jeśli nie używasz tych funkcji wysysających Bateria Tablet PC APPLE A1577 wyłącz je! Jeśli korzystasz w tablet pc z Wi-Fi, wyłącz transmisję danych 3G/LTE/4G i odwrotnie. Nie ma potrzeby, aby być podłączonym do sieci bezprzewodowej i internetu mobilnego od operatora komórkowego w tym samym czasie.
Gdy nie używasz Bluetootha, GPS lub NFC, po prostu je wyłącz. Mając włączone wszystkie możliwe moduły i sposoby przesyłania danych twoja bateria zejdzie do 0 procent w rekordowym czasie!
Odinstaluj aplikacje, których nie używasz
Jeśli masz na tablet pc zainstalowaną aplikację mobilną do ćwiczeń, którą pobrałeś w ramach noworocznych postanowień w styczniu lub głupkowatą grę, w którą nigdy nie grałeś, to po prostu się ich pozbądź!
Tak, wiem, to jest jak wyrzucanie starych prac ze szkoły podstawowej lub kartek walentynkowych od ex, ale tak nadszedł czas, żeby się ich pozbyć :)
Hibernacja aplikacji
Greenify to przydatne narzędzie, które pomoże Ci zatrzymać niektóre aplikacje, które uruchamiają się bez powodu i skracają cenny czas pracy akumulatora w smartfonie. Uważaj jednak, ponieważ aplikacja Greenify tak skutecznie blokuje apki, że możesz nie otrzymywać powiadomień z Facebooka lub Whatsapp dopóki ich nie uruchomisz.
Optymalizacja ekranu głównego
Ustawiaj proste tapety, bez animacji i najlepiej w ciemnych kolorach. Kolorowe, dynamiczne tapety bardzo szybko wyczerpują Bateria Tablet PC APPLE A1577,i powiedzmy sobie szczerze, nie są niczym wymyślnym.
Możesz również rozważyć trochę porządków wiosennych usuwając skróty i widgety aplikacji, które łączą się co jakiś czas z internetem, takie jak pogoda i wiadomości.
Ręczna regulacja jasności ekranu
Android ma poręczną funkcję, która umożliwia automatyczną regulację jasności ekranu, aby dostosowywała się do zewnętrznego natężenia światła. Dzięki temu Twój smartfon świeci jaśniej w słoneczny dzień i ściemnia się w ciemniejszym pomieszczeniu. Jednak ta opcja oznacza, że telefon sprawdza otoczenie, aby zapewnić optymalny poziom jasności wyświetlacza – to niestety wymaga energii i nie ma litości dla żywotności Baterie do tabletów APPLE A1577.
Ponadto, narzędzie to nie jest do końca dokładne i w rzeczywistości lepiej ręcznie dostosować jasność ekrany do własnych preferencji. Wyłącz wibracje
Good, good, good, good vibrations… – Beach Boys śpiewali ten utwór, gdy smartfony nie były jeszcze tak popularne :) Pamiętaj, że głośnik w tablet pc zużywa znacznie mniej energii niż funkcja wibracji, więc warto wyłączyć tę funkcję, szczególnie jeśli używasz i wibracji i głośnika jednocześnie.
Wyłącz tę opcję wchodząc w Ustawienia > Dźwięk i powiadomienia > Inne dźwięki > Wibracje. To łatwe. Tutaj też wyłączysz irytujący dźwięk blokady ekranu, dokowania i dźwięki przy dotknięciu
Wyłącz powiadomienia
Czy naprawdę potrzebujesz wiedzieć od razu, że ktoś coś polubił lub odpowiedział na komentarz na Facebooku? Nie sądzę… Wyłączyć te powiadomienia w ustawieniach aplikacji społecznościowej lub komunikatora – możesz sprawdzić później kto coś zjadł na kolację :-) Zatrzymaj lub ogranicz automatyczną synchronizację
Jeśli nie spodziewasz się bardzo ważnego e-maila lub nie jest to ważna część Twojej pracy, nie ma żadnego powodu, aby mieć włączoną automatyczną synchronizację.
Jeśli chcesz wyłączyć natychmiastowe powiadomienia e-mail (push), możesz wyłączyć automatyczną synchronizację dla aplikacji Google’a na stale. Aby wyłączyć synchronizację aplikacji Kontakty, Dokumenty Google’a, Dysk Google, Google+ przejdź do Ustawienia > Konta, a następnie wybierz te których nie jest automatycznie synchronizować.
Zmniejsz czas czuwania ekranu
Długi czasu czuwania tablet pc to używanie więcej energii. Zmniejsz czas Timeout – czas po którym ekran przechodzi w tryb uśpienia, aby Twój smartfon działał dłużej. Przejdź do Ustawienia > Wyświetlacz > Uśpienie i zmniejszenie go do 15 sekund, taki czas zużyje czterokrotnie mniej energii niż w przypadku utrzymywania aktywnego ekranu przez 60 sekund.
Aktualizuj swoje aplikacje
Deweloperzy stale podnoszą wydajność swoich aplikacji, aby pomóc zoptymalizować użycie baterii i pamięci, więc upewnij się w sklepie Google Play, że masz zainstalowane najnowsze wersje aplikacji.
Jeszcze raz, z uporem maniaka przypomnę Ci, żeby usunąć wszystkie nieużywane aplikacje. Zawsze możesz je ponownie zainstalować, ale nie ma sensu, żeby niepotrzebnie zapychały pamięć w urządzeniu i działały w tle czerpiąc baterię.
Wyłącz lub ogranicz usługi lokalizacji
Jeżeli nie używasz telefonu jako urządzenia do nawigacji satelitarnej, nie ma potrzeby, aby mieć stale włączoną funkcję lokalizacji. Możesz tez użyć trybu oszczędzania baterii w systemie Android Lollipop, aby używać tylko Wi-Fi i sieci komórkowych.
Kup baterię zewnętrzną (power bank)
Jeśli nie wystarcza Ci Bateria Tablet PC APPLE A1577 tablet pc na cały dzień, rozważ zakup zewnętrznej baterii, tzw. power banku, który łatwo zmieścisz w kieszeni. Ceny baterii zewnętrznych do smartfonów zaczynają się już od 50 zł, więc nie jest to duża inwestycja, a może przywrócić do życia Waszego smartfona w bardzo ważnym momencie. Upewnij się jednak, że taki power bank posiada odpowiedni atest i jest rekomendowany do modelu Twojego tablet pc.
Jak zwiększyć żywotność APPLE A1577 Bateria Tablet PC?
Dotarliśmy już chyba w rozwoju technologii do punktu, w którym notebooki często zastępują komputery stacjonarne, a notebooki wypierane są powoli przez różnej maści smartfony, tablety itp. Jednak mimo sztucznego moim zdaniem napędzania rynku post-PC, to laptop pozostaje często najwygodniejszym urządzeniem wykorzystywanym do komunikacji w sieci www, pracy z dokumentami czy po prostu grania. Chciałem napisać co nieco o maksymalizacji żywotności naszych akumulatorów.
Aby móc zadbać o APPLE A1577 Baterie do tabletów, warto najpierw coś o niej wiedzieć:
1. Ogniwa wykorzystywane w laptopach to ogniwa litowo-jonowe. Są one nieduże i lekkie w stosunku do ich pojemności i jak na razie najlepsze pod względem cena/jakość.
2. Związki chemiczne zawarte w akumulatorze mają z reguły trwałość około 3 lat. Więc przeważnie po tym okresie ciężko cokolwiek zrobić z naszą bateryjką.
3. 500 ładowań. Na tyle określają wytrzymałość baterii producenci. Prosta matematyka daje nam wynik półtora roku żywotności, przy założeniu codziennej pracy na baterii.
4. Zawarta w nich chemia zachowuje swoje najlepsze właściwości w temperaturze 20 stopni Celsjusza. Zostawianie komputera w nasłonecznionym miejscu i praca z notebookiem na kolanach nie jest dobrym pomysłem i wpływa negatywnie na żywotność baterii.
5. Wbrew ogólnym przekonaniom, nie należy rozładowywać ogniw całkowicie. Elektronika odpowiadająca za czuwanie nad stanem akumulatora, ‘pamięta’ przy ilu procentach laptop się wyłącza i przesuwa granicę nieco wyżej, czego wynikiem jest również skrócenie pracy akumulatora. 6. Podczas pracy na APPLE A1577 Bateria Tablet PC należy korzystać z trybu energooszczędnego komputera – szybkie rozładowywanie ma również negatywny wpływ na jej żywotność.
Znamy już pewne właściwości stosowanej technologii i nadszedł czas na kilka rad. Oto zasady korzystania z laptopa:
1. Nie ‘przeładowujemy’
Prawdę mówiąc takie przeładowanie jest uniemożliwione przez elektronikę akumulatorów, ale chodzi o to, że podczas pracy z podłączonym zasilaniem i w sytuacji kiedy bateria jest już pełna, warto wyjmować akumulator.
W przypadku kiedy naprawdę rzadko gdzieś zabieramy ze sobą laptopa zaleca się rozładowanie akumulatora do poziomu ok. 50% i przechowywanie w zacienionym, chłodnym miejscu.
2. Nie rozładowujemy
Tak jak pisałem nieco wcześniej, nie należy ‘zerować’ akumulatora. Dotyczy się to również sytuacji gdy pracujemy tylko na kablu i z wyjętą baterią. Takie odpoczywające ogniwa powinniśmy sprawdzać raz w miesiącu i w przypadku ich rozładowania naładować do pełna, a następnie zejść do poziomu 50%.
3. Nie doładowujemy
W przypadku gdy często pracujemy na APPLE A1577 Baterie do tabletów, starajmy się wykonywać pełne cykle ładowania, od minimum do maksimum przy jednym podejściu. Pamiętamy przecież, że ogniwa wytrzymują około 500 ładowań, a poza tym elektronika akumulatora dostaje spójne informacje i bardziej optymalnie kalibruje ogniwa.
4. Odłączamy kabel
Jeśli z laptopa korzystamy sporadycznie (np. jest naszym drugim urządzeniem po desktopie) i włączamy go tylko co kilka dni, powinniśmy odłączyć z prądu zasilacz. Unikniemy w ten sposób zbędnego doładowywania akumulatora.
5. Dbamy o temperaturę
W podróży, a nawet dla wygody w domu zdarza się nam pracować z komputerem na kolanach. Utrudnia to swobodny przepływa powietrza.
Najlepszym rozwiązaniem są dedykowane podstawki, które często posiadają dodatkowe wiatraczki. Jeśli jednak nie chcemy wydawać pieniędzy możemy zastosować jakąś sztywną podkładkę, która choć trochę ułatwi wentylację. Wysoka temperatura wpływa negatywnie nie tylko na APPLE A1577 Bateria Tablet PC, ale również na wszystkie podzespoły laptopa.

Zaleca wysokiej jakości

Baterie tabletu A1577
Kompatybilne Modele Komputerowe Apple iPad Pro 12.9
Marki : Baterie APPLE

Baterie tabletu A1546
Kompatybilne Modele Komputerowe APPLE iPad Mini 4
Marki : Baterie APPLE

Baterie tabletu C41-N541
Kompatybilne Modele Komputerowe Asus Q501L Q501LA Q501LA-BBI5T03 N54PNC3
Marki : Baterie Asus

Baterie tabletu C21-X502
Kompatybilne Modele Komputerowe Asus VivoBook X502 X502C X502CA Series
Marki : Baterie Asus

Baterie tabletu PA5162U-1BRS
Kompatybilne Modele Komputerowe Toshiba Portege R30 R30-A series
Marki : Baterie Toshiba

Baterie tabletu 46C8872
Kompatybilne Modele Komputerowe IBM DS5100 DS5300
Marki : Baterie IBM

Baterie tabletu 39J5057
Kompatybilne Modele Komputerowe IBM 2780 39J5555 5580 5708 5780 74Y6773 74Y6870
Marki : Baterie IBM

Baterie tabletu BTRY-LS34IAB00-00
Kompatybilne Modele Komputerowe Symbol LS/DS347X Series
Marki : Baterie SYMBOL

Baterie tabletu 21-62606-01
Kompatybilne Modele Komputerowe SYMBOL DS3478 DS3578 LS3478 LS3578 XS3478
Marki : Baterie SYMBOL

Baterie tabletu 300769-003
Kompatybilne Modele Komputerowe Bose Sounddock Portable Digital Music System Pack
Marki : Baterie Bose

  Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 15-03-2018 à 07h04

 Zasilacz ładowarka do laptopa MSI A12-120P1A Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article 

Zasilacze do laptopów, porównanie cen w sklepach internetowych, najniższe ceny, opisy, recenzje w kategorii Komputery zasilacze do laptopów MSI A12-120P1A Zasilacze do laptopów na baterielaptopow.pl.Zasilacze do laptopa uniwersalne w internetowym sklepie komputerowym baterielaptopow.pl. Bezpieczne zakupy, szybka wysyłka i niskie ceny. Zobacz teraz!

Wszystkie nasze MSI A12-120P1A są fabrycznie nowe, temu możemy zaproponować konkurencyjne ceny , wysoka jakosc! 1 lata gwarancji i 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy dla naszych Klientów .

FR:Chargeur ordinateur portable MSI A12-120P1A

Polska Store: Zasilacze do MSI A12-120P1A

NL: MSI A12-120P1A Adapter

JP:新品ACアダプタ

IT:MSI A12-120P1A adattatore. Tutte portatile adattatore MSI 30% di sconto,MSI adattatore su tuttebatterie.com siete nel posto giusto

Ładowarka Zasilacz do laptopa MSI A12-120P1A

Marki: MSI,A12-120P1A, MSI GE72,19.5V 6.15A 120W , 19.5V 6.15A 120W .Towar najwyzszej jakości - nasz towar dobieramy tak , aby spełniał Twoje oczekiwania.Wszystkie nasze zasilacze posiadają roczną gwarancję, wybierz jakość! Zasilacz sieciowy do PC i Baterie do komputer to nasza specjalność, niezależnie czy potrzebujesz tylko jedna ładowarkę do domowego użytku .

Zastępuje zasilacze o kodach:

ADP-120MH D A12-120P1A A120A010L REV:A01 UP/N:A120A007L R35737 S/N:F137081502027139

Pasuje do modeli laptopów:

MSI GL62 6QD-408UK Gaming Lapt
Clevo N151SC Entertainment Notebo
MSI 17.3" Gaming GE72 Apache-242 i7-5700HQ GTX 970 Lapt
MSI/ASUS/Chicony/Delta 120W 5.5*2.5MM All Serie


Lenovo IdeaPad Y40p Y510p Seri
Lenovo IdeaPad Y400/Y500 Seri

Lenovo IdeaPad Y580 Seri
Y580-2093-4YU, Y580-2093-88U,Y580-2093-86U,Y580-2093-4ZU,Y580-2093-8
Y580-59345717,Y580-59345715,Y580 59353260,Y580 59RF0051,Y580 593595
Y580 2099XC7,20993FU,Y580 20998PU,2099XD8,Y580 20993JU,2099X

Lenovo IdeaPad Y480 Seri
Y480-2093-4YU,Y480-2093-88U,Y480-2093-86U, Y480-2093-4ZU, Y480-2093-8

Lenovo IdeaPad Y570 Seri
Y570-0862-24U,Y570-0862-25U,Y570-0862-26U,Y570-0862-27U,Y570-0862-28U,Y570-0862-29U,Y570-0862-2RU ,Y570-0862-2WU,Y570-0862-2UU,Y570-0862-2VU,Y570-0862-68U,Y570-0862-6JU ,Y570-0862-6LU,Y570-0862-6MU,Y570-0862-6H

Lenovo IdeaPad Y470P Seri
Y470p-0855-2LU,Y470p-0855-2

Lenovo IdeaPad Y460P Seri
Y460p-4395-22U,Y460p-4395-23U,Y460p-4395-24U,Y460p-4395-25U,Y460p-4395-26U,Y460p-4395-27U,Y460p-4395-28U,Y460p-4395-29U,Y460p-4395-26U,Y460p-4395-26U,Y460p-4395-26U,Y460p-4395-26U,Y460p-4395-26U,Y460p-4395-2AU,Y460p-4395-2AU,Y460p-4395-2BU,Y460p-4395-2CU,Y460p-4395-2DU,Y460p-4395-2EU,Y460p-4395-2

Lenovo IdeaPad Y560 Seri
Y560-0646-5RU,Y560-0646-5NU,Y560-0646-5

Lenovo IdeaPad Y560d-0646-57

Lenovo IdeaPad Y560P Seri
Y560p-4397-28U,Y560p-4397-2DU,Y560p-4397-2

zasilacze do laptopów MSI A12-120P1A- jak wybrać odpowiedni?
Zasilacz, obok baterii, to najważniejszy element odpowiadający za prawidłowe dostawy energii do notebooka. Bez względu na to, czy kupujemy zasilacz dodatkowy, podróżny czy wymieniamy zepsuty oryginał, warto trafnie dobrać produkt do naszych potrzeb. W ofercie naszego sklepu mamy kilkadziesiąt zasilaczy różnych producentów. Jak wybrać odpowiedni?
1. Dostosuj zasilacz do modelu laptopa i producenta
Producenci laptopów stosują różne rozwiązania technologiczne, jeżeli chodzi o zasilanie notebooków. Z tego powodu trudno znaleźć uniwersalny zasilacz, który pasuje do każdej maszyny. Dla klienta byłoby to idealne rozwiązanie, ale póki co warto dobierać zasilacz pod konkretnego producenta. W niektórych przypadkach będziemy musieli dokonać wyboru nawet na poziomie serii i modeli.
2. Dostosuj zasilacz do oczekiwań
Dwa najważniejsze powody, żeby kupić nowy Ładowarka Zasilacz do laptopa MSI A12-120P1A to konieczność wymiany starego lub chęć posiadanie dodatkowego (np. podróżnego lub samochodowego). W pierwszym przypadku będziemy szukać najbliższego zamiennika oryginalnego zasilacza - najczęściej będzie to produkt dedykowany specjalnie do naszej serii lub rodziny laptopów. Podobnego rozwiązania potrzebują osoby, które chcą mieć jeden zasilacz w domu, a jeden w pracy, żeby zwiększyć komfort przenoszenia laptopa.
Jeżeli chodzi o zasilacze podróżne do notebooków, są to często odrębne produkty o większej liczbie funkcji. Ich producenci mogą na przykład dodawać do zestawu zasilającego wtyczki charakterystyczne dla różnych rejonów świata. Do tego ich waga oraz rozmiary mogą być mniejsze w porównaniu ze standardowymi zasilaczami do laptopów.
3. Uważaj na nieoryginalne zamienniki
Na rynku bez problemu znajdziemy tanie zamienniki oryginalnych zasilaczy, ale jesteśmy zdania, że należy ich unikać. Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na zagrożenie dla bezpieczeństwa i stabilności naszych danych, które zapisane są na dyskach twardych. To szczególnie ważne dla profesjonalistów. W środowisku biznesowym utrata danych może kosztować wielokrotnie więcej niż wyniosą pozorne oszczędności z zamienników.
Druga rzecz to komfort i jakość pracy na tańszych zamiennikach. Jest zdecydowanie niższy, głównie dlatego, że są one produkowane jako rozwiązania uniwersalne, nie dedykowane do konkretnych serii czy modeli. To oznacza konieczność pójścia na kompromis (np. uśrednianie rozmiarów wtyczek), które negatywnie wpływają na wygodę użytkowania (np. łatwe wypinanie się wtyczek, przerywanie dopływu zasilania, itp.)
DOBÓR
Należy odczytać parametry z oryginalnego zasilacza tj. parametry wyjściowe, napięcie wyrażone w Voltach i prąd wyrażony w Amperach, oraz moc i dobrać odpowiednią wtyczkę. 
Dobierając zasilacze do laptopów MSI A12-120P1A pamiętaj, aby: 
napięcie V (volt) – powinno być zgodne z danymi znajdującymi się na oryginalnym zasilaczu lub laptopie
natężenie prądu A (amper) – oznacza maksymalnych prąd jakim można odciążyć urządzenie, powinien być większy lub równy od danych
umieszczonych na zasilaczu. Prąd nie może być niższy od podanej wartości, gdyż może to spowodować awarię
moc W (wat) – podobnie jak natężenie prądu, moc powinna być równa bądź większa, ale nigdy nie powinna być niższa od danych umieszczonych na oryginalnym zasilaczu
wtyczka – powinna być taka sama jak w oryginalnym zasilaczu
Dobór zasilacza:
1. Jak dobrać odpowiedni zasilacz?
Każdy laptop powinien mieć pod spodem umieszczoną naklejkę znamionową, z której można odczytać parametry jakie powinien mieć zasilacz. Zazwyczaj informacja taka podana jest za napisem INPUT i może mieć postać np: +19V/4.74A/90W. Jeżeli pod laptopem nie ma takiej informacji, można ją również znaleźć na naklejce znamionowej zasilacza, jednak w tym wypadku należy szukać informacji zazwyczaj za napisem OUTPUT. Zalecamy dobór zasilacza zgodnie z danymi umieszczonymi pod laptopem.
Napięcie zasilacza wyrażone w V (Volt) powinno mieć wartość identyczną z podaną na laptopie.
Natężenie prądu wyrażone w A (Amper) powinno być równe lub większe od wartości podanej na laptopie.
Moc Ładowarka Zasilacz do laptopa MSI A12-120P1A wyrażona w W (Wat) to wynik przemnożenia napięcia i prądu.
Kształt i wymiar wtyczki są najtrudniejszym do ustalenia elementem i muszą pasować do gniazda zasilania laptopa. Jeżeli masz problem z ustaleniem jaka wtyczka jest odpowiednia do Twojego urządzenia - skontaktuj się z nami.
2. Czy mogę użyć zasilacza o mocy np. 90W zamiast 65W?
Oczywiście. Używając mocniejszego zasilacza nie ma żadnego niebezpieczeństwa dla Twojego laptopa. Laptop podczas pracy pobierze taką ilość energii jaka jest mu potrzebna, a sam zasilacz będzie pracował stabilniej i mniej się przegrzewał. Należy pamiętać, aby nigdy nie stosować zasilacza o mocy mniejszej niż tego wymaga notebook.
3. W opisie produktu nie znajduję symbolu mojego laptopa, a wydaje mnie się, że zasilacz jest dla niego odpowiedni. Co zrobić?
Ze względu na ilość laptopów na rynku niewykonalne jest umieszczenie w tabelach kompatybilności wszystkich dostępnych modeli. Dlatego też, jeżeli zgodnie z pkt. 1 powyżej, zasilacz wg Ciebie jest odpowiedni, możesz go zamówić. Jeżeli masz wątpliwości - skontaktuj się z nami.
4. Czy używając dedykowanego zamiennika mogę stracić gwarancję na mojego laptopa?
Nie ma takiej obawy. Pamiętaj jednak, żeby w razie potrzeby oddania go do serwisu zasilacze do laptopów MSI A12-120P1A zostawić w domu.

Zaleca wysokiej jakości Zasilacz

  Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 15-03-2018 à 07h01


|<< <<<  1   2   3  | 4 |  5   6   7   8   9   10   11   12  >>> >>|


SYNDICATION
 
Fil RSS 2.0
Ajouter à NetVibes
Ajouter à Google
Ajouter à Yahoo
Ajouter à Bloglines
Ajouter à Technorati
http://www.wikio.fr
 

Allzic en direct

Liens Commerciaux
L'information à Lyon
Retrouvez toute l'actu lyonnaise 24/24h 7/7j !


L'information à Annecy
Retrouvez toute l'actu d'Annecy 24/24h 7/7j !


L'information à Grenoble
Retrouvez toute l'actu de Grenoble 24/24h 7/7j !


Application Restaurant
Restaurateurs, demandez un devis pour votre application iPhone


Fete des Lumières
Fête des lumières : vente de luminaires, lampes, ampoules, etc.


Diffuseur
Acheter un diffuseur d'huiles essentielles

Votre publicité ici ?
  Blog créé le 20-06-2017 à 07h25 | Mis à jour le 23-03-2018 à 06h13 | Note : Pas de note