Logo Allmyblog
Logo Allmyblog
Lien de l'article    

ABBY77

Contacter l'auteur de ce blog

5 DERNIERS ARTICLES
- Alcatel TLi017C1 bateria do 3.8V 1780mah
- Zasilacz ładowarka do laptopa MSI 180W
- wysoka jakość - kompatybilny zasilacz do laptopa Chicony ADP-180EB
- Clevo N850BAT-6 bateria do 10.8V 4200mAh/47Wh
- Acer AS16B8J Bateria do laptopa,Roczna gwarancja
Sommaire

CALENDRIER
LunMarMerJeuVenSamDim
01020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
262728293031
<< Mars >>

BLOGS FAVORIS
Ajouter abby77 à vos favoris
 APPLE A1664 Bateria Tablet PC,Roczna gwarancja Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article 

Wybierz nasze baterie do tabletów SAMSUNG i zagwarantuj sobie długą i wydajną pracę. Kup Baterie do tabletów APPLE A1664 na baterielaptopow.pl- Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.Każda bateria jest nowa.

Model: APPLE A1664,pojemność:7306mAh, napięcie:3.82VDC.

APPLE A1664

PL:Bateria Tablet PC APPLE A1664, Gwarantuje Bardzo Dobrą Jakość .

FR:Acheter APPLE A1664 Batterie , Nouvelle Batterie APPLE A1664 - Détails du produit !

JP:新品ACアダプター

NL:Batterij APPLE A1664. Deze Nieuw Batterij APPLE A1664 is de beste kwaliteit als vervanging voor uw originele accu.

IT:di alta qualità APPLE A1664 Batteria, Siamo specializzati nella vendita di nuovi ricaricabili APPLE A1664 Batteria, è sottoposto a rigorosi test di controllo e di qualità.

Pasuje do modeli:

kompatybilne modele

Apple iPad Pro 9.7

Jak sprawić, aby tablet wiedział ile „naprawdę” pozostało energii na Bateria Tablet PC APPLE A1664?
Wszyscy narzekamy na czas pracy na baterii w tablecie. Nierzadko dziwimy się, że z 50% dostępnej energii robi nam się po kilku minutach 10% mniej. To nie wina urządzenia, gdyż tak skonstruowane są baterie litowo-polimerowe wykorzystywane również w tabletach internetowych. Rozwiązaniem problemu okazuje być się okresowa kalibracja ogniwa w urządzeniu. Dowiedzmy się jak poprawnie oraz kiedy warto przeprowadzić ten proces.
Przeczytaj koniecznie >> Kupujemy tablet. Z Wi-Fi czy 3G?
Niestety, ale taka jest prawda. Choć winimy producenta za krótki czas pracy na Baterie do tabletów APPLE A1664, tak okazuje się, że rzeczywiście nie jest to wina wytwórcy sprzętu. Prawda jest taka, że wykorzystywane popularnie w tabletach baterii litowo-polimerowe mają to do siebie, że należy je co jakiś czas skalibrować. Po co? W celu „dogrania” parametrów baterii z oprogramowaniem zarządzającym tabletem tak, aby urządzenie rzeczywiście wskazywało rzeczywistą wartość energii (oraz czasu), który jeszcze pozostał nam do rozładowania podczas pracy bez zasilacza.
Tablety internetowe, jak i inne urządzenie przenośne (na przykład smartfony, odtwarzacze multimedialne) wyposażone są w akumulatory litowo-polimerowe, a te (za Wikipedią) są „rodzajem akumulatora litowo-jonowego, do budowy którego wykorzystywane są stopy metalicznego litu oraz polimery przewodzące. W działaniu jest podobny do akumulatora litowo-jonowego. Ze względu na obecność polimerów nowa technologia umożliwia konstruowanie giętkich, bardzo cienkich i płaskich elastycznych ogniw (nawet o grubości milimetrowej). Ogniwa te są jednak nieodporne i łatwo je uszkodzić w wyniku niewielkiego nawet przeładowania, dlatego układy elektroniczne kontrolujące proces ładowania są bardzo złożone.”
Jak więc odpowiednio kalibrować baterię? W tym celu musimy przynajmniej raz w miesiącu (i raczej nie powinniśmy częściej tego robić) całkowicie rozładować baterię tabletu. W tym celu oczywiście powinniśmy naładować ogniwo do pełna i następnie sprawić, aby to rozładowało się bez podłączania do gniazdka elektrycznego. W zasadzie nic trudnego. W czasie tego procesu urządzenie będzie informować system operacyjny o całkowitym ładunku, który zużywany jest od pełnego naładowania do momentu, aż energia wyczerpie się do minimalnej, akceptowalnej wartości (ale nie zupełnego 0%). Wtedy też będziemy mieć pewność, że system rzeczywiście dysponuje odpowiednimi informacjami na temat rzeczywistego stanu naładowania baterii. Unikniemy tym samym sytuacji, o której wspominamy na początku artykułu, a więc nagłego ubytku energii ogniwa o przykładowe 10%.
Oczywiście kalibracja baterii to nie wszystko. Warto również rozważyć sposoby na jej oszczędzanie.
jak wydłużyć czas pracy Bateria Tablet PC APPLE A1664
Zarządzaj opcjami łączności
Zdecydowana większość nowych urządzeń z systemem Android posiada łączność WiFi, a także Bluetooth oraz GPS. Całą trójkę można zaliczyć do najbardziej zasobożernych funkcji naszego urządzenia tuż po jego wyświetlaczu.
Na szczęście elementami tymi da się w wygodny sposób zarządzać. Podstawową kwestią jest włączanie Bluetooth tylko gdy jest nam potrzebny oraz wyłączanie WiFi gdy wychodzimy z miejsca, w którym byliśmy podłączeni do sieci bezprzewodowej. sieci należy unikać sytuacji, w której nasze urządzenie z Androidem będzie cały czas skanować otoczenie w poszukiwaniu nowego punktu dostępu.
Nie zapomnijmy także o wyłączaniu modułu GPS. W wypadku większości aplikacji lokalizowanie z pomocą GPS wyłączy się samoistnie gdy przestaniemy z niej korzystać. Nie jest to jednak reguła. Profesjonalne nawigacje będą cały czas pracować w tle aż do momenty gdy ich nie zamkniemy z poziomu menu programu.
Niektóre aplikacje żądają dostępu do danych dotyczących lokalizacji. Przez to co chwile będą włączać WIFi oraz GPS by sprawdzać naszą pozycję. Gdy nie korzystamy na co dzień z dobrodziejstw nawigacji warto zastanowić się nad całkowitym wyłączeniem tej funkcjonalności. By to zrobić należy wejść w Ustawienia i wybrać podmenu Lokalizacja i zabezpieczenia i tam odhaczyć opcję "Użyj sygnału z satelitów GPS". Zapanuj nad ekranem
Jednym z największych (o ile nie największym) "pożeraczem" Baterie do tabletów APPLE A1664 jest ekran naszego urządzenia. W wypadku smartfonów na jego podświetlenie zużywane jest często ponad 50% wykorzystywanej energii. Jeśli szczególnie intensywnie korzystamy z urządzenia warto zastanowić się nad zmianą ustawień ekranu.
Najważniejsza zasada jest zarazem tą najprostszą. Im wyższa jasność ekranu tym więcej energii zużywanej jest do jej podświetlenia. Druga sprawa to oczywiście sam czas podświetlenia. Warto przemyśleć czy nie warto zmniejszyć tej wartości.
By to zrobić wystarczy wejść w ustawienia wyświetlacza (w zależności od wersji Androida nazwa może się różnić) i dostosować opcje "Jasność" oraz "Wygaszanie ekranu". W nowszych wersjach systemu Android użytkownik może dodatkowo wybrać opcję automatycznego dostosowywania jasności, jednak lepiej (z punktu widzenia Bateria Tablet PC APPLE A1664) jest zdecydować się na stały, najniższy, akceptowalny przez nas poziom podświetlenia niż polegać na precyzji działania czujnika naszego urządzenia.
Jak wydłużyć żywotność APPLE A1664 Baterie do tabletów?
Ilu użytkowników laptopów tyle opinii. Działać na baterii, korzystać z zasilania, wyjmować baterię, nie wyjmować. Istnieje wiele mitów dotyczących tej pozornie prostej sytuacji. Właściwie to nie powinniśmy się musieć przejmować takimi szczegółami. Laptop ma działać i już. Co jeśli jednak chcemy przedłużyć życie naszemu sprzętowi? Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie.
Efekt pamięci – czyli utrata pojemności
Dawno wyrobiony mit krąży ciągle w naszej świadomości. Dotyczy on ładowania baterii wcześniej niż przed pełnym jej rozładowaniem. Powodowało to obniżenie pojemności, czyli, że przy następnym użyciu bateria działała krócej.
W bateriach opartych na licie, czyli praktycznie na takich jakie znajdują się we wszystkich obecnie laptopach, nie ma tego efektu. Występował on w poprzedniej technologii gdy APPLE A1664 Bateria Tablet PC zawierały nikiel. W takim razie pełne rozładowanie, a późniejsze pełne ładowanie baterii jest kompletnie niepotrzebne. Co więcej może jej nawet szkodzić.
Obecne możemy ładować je w dowolnym momencie i w żaden sposób nie wpływa to na baterie niekorzystnie.
Czy wyjmować baterię podczas pracy na kablu zasilającym?
Kolejna z popularnych rzeczy figurująca wysoko w naszych umysłach. Niestety tutaj odpowiedź nie jest jednoznaczna. Sam fakt posiadania baterii w laptopie gdy ta jest w pełni naładowana w żaden sposób jej nie szkodzi. W tej sekundzie, w której osiągnie 100% prąd przestaje do niej docierać i jest przekierowany prosto do zasilania podzespołów.
To co może jej szkodzić to nadmierna temperatura całego urządzenia związana z długą bądź intensywną pracą.
W związku z tym, jeśli nasz laptop nie jest nagrzany, sprawdzamy tylko pocztę czy przeglądamy portale społecznościowe to śmiało możemy nie zawracać sobie głowy wyjmowaniem baterii.
Jeśli jednak gramy, robimy coś co sprawia, że sprzęt się zaczyna grzać powinniśmy wyjąć baterię. To temperatura jest jej największym wrogiem.
Pełne rozładowanie
Sytuację gdy laptop wyłącza się ze względu na brak prądu powinno się unikać jak ognia. Co więcej takie obciążenie może uszkodzić baterię. Powinniśmy podłączać zasilanie przy 20-30% pojemności. Wraz z wiekiem wartości te mogą być zaburzone. System może pokazywać więcej pojemności niż jest w rzeczywistości, stąd te minimum 20% aby mieć pewność jest niezbędne.
Niektóre modele laptopów pozwalają z menu BIOSa skalibrować wskaźniki pojemności. Możemy również zrobić to ręcznie. Proces ten polega na pełnym rozładowaniu i pełnym naładowaniu baterii. W edług danych powinno się to robić co 30 pełnych cykli ładowania by mieć pewność, że procenty będą się nam zgadzać.
Mówimy o tym jako o ciekawostce, gdyż wątpimy, że ktoś będzie miał na tyle chęci by faktycznie robić to nawet kilka razy w miesiącu.
Przeprowadzamy ręczną kalibrację
1.Ładujemy APPLE A1664 Bateria Tablet PC do 100%
2.Dajemy jej odpocząć przez około 2 godziny. Możemy w tym czasie normalnie korzystać z laptopa. Ważne by nie rozłączać zasilania podczas tego procesu.
3.Odłączyć kabel zasilający i ustawić w opcjach zasilania aby komputer przeszedł w stan uśpienia przy 5% baterii. Jeśli nie można ustalić tej wartości ustawcie najniższą możliwą, ale nie mniej niż 5%.
4.Pozostawcie komputer do rozładowania. Możecie w tym czasie z niego korzystać.
5.Kiedy laptop się zahibernuje odłóżcie go na 5 godzin lub więcej.
6.Po tym okresie podłączcie ponownie zasilanie i naładujcie go do 100%. Możecie w tym czasie go używać.
Jeśli macie w opcjach wartość zużycia baterii wykaże ona wzrost po tym procesie. Na podstawie badań mówi się, iż bateria zaczyna się zużywać po 200-300 cyklach i po tej ilości zmniejsza swoją pojemność. Często może nam się wydawać, że to kalibracja sprawiła, iż bateria jest bardziej zużyta. Nic bardziej mylnego, ona tylko świadczy o stanie faktycznym, dzięki temu procesowi mamy wiedzę w jakim stopniu jest ona rzeczywiście wyeksploatowana.
Przechowywanie nieużywanych baterii
Aby w dobrym zdrowiu przechowywać APPLE A1664 Baterie do tabletów przez dłuższy okres należy zostawić je na poziomie 40% naładowania. Powinny być one składowane w dobrze wentylowanym i suchym pomieszczeniu. Można je trzymać w lodówce (w temperaturze 0-10°C), ale tylko jeśli zapewnimy im brak dostępu wilgoci.
Najgorszy wróg baterii – wysoka temperatura!
Należy to jeszcze raz podkreślić, najgorszym wrogiem baterii jest wysoka temperatura.
Także trzymanie laptopa w nagrzanym samochodzie, w upale to połowa drogi do jej uśmiercenia.
Unikaj zatem zostawiania komputera w miejscach, które szybko się nagrzewają.
Podsumowanie
Wiecie już czego nie robić, czego się nie bać, a co pozwoli wam się dłużej cieszyć baterią. Warto też zwrócić uwagę na to jak jest przechowywana i w jakich warunkach. Kalibracja jest dobrym pomysłem, ale nie jest niezbędna. Na pewno nie co 30 cykli. Chociaż to wy sami wiecie co jest dla was najistotniejsze. Jeśli zastanawiacie się czy dotyczy to również APPLE A1664 Bateria Tablet PC – tutaj znajdziecie odpowiedź.

Zaleca wysokiej jakości

Baterie tabletu A1664
Kompatybilne Modele Komputerowe Apple iPad Pro 9.7
Marki : Baterie APPLE

Baterie tabletu GA40
Kompatybilne Modele Komputerowe Motorola Moto G4 Plus
Marki : Baterie Motorola

Baterie tabletu C816105400L
Kompatybilne Modele Komputerowe BLU Energy X E010Q
Marki : Baterie BLU

Baterie tabletu TLi017C1
Kompatybilne Modele Komputerowe Alcatel One Touch OT-5027B DAWN OT-4060O STREAK OT-4060A IDEAL
Marki : Baterie Alcatel

Baterie tabletu TLi014A1
Kompatybilne Modele Komputerowe Alcatel One Touch OT4010/D OT 4030/D/A OT 5020
Marki : Baterie Alcatel

Baterie tabletu TLi014C7
Kompatybilne Modele Komputerowe Alcatel One Touch
Marki : Baterie Alcatel

Baterie tabletu WX30
Kompatybilne Modele Komputerowe Moto 360 Smart Watch
Marki : Baterie Motorola

Baterie tabletu VGP-BPS37
Kompatybilne Modele Komputerowe Sony Vaio Pro11 Ultrabook 11.6 (Svp11216cw/s)
Marki : Baterie Sony

Baterie tabletu C31N1517
Kompatybilne Modele Komputerowe ASUS TP301 TP301UA TP301UJ
Marki : Baterie ASUS

Baterie tabletu B0P82100
Kompatybilne Modele Komputerowe HTC T1H HTC Nexus 9 8.9 Tablet with free tool
Marki : Baterie HTC

  Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 20-03-2018 à 05h59

 Zasilacz ładowarka do laptopa HP 611483-001 Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article 

Zasilacz HP 611483-001, porównanie cen w sklepach internetowych, najniższe ceny, opisy, recenzje w kategorii Komputery Zasilacze do obudów na baterielaptopow.pl.

Wszystkie nasze HP 611483-001 są fabrycznie nowe, temu możemy zaproponować konkurencyjne ceny , wysoka jakosc! 1 lata gwarancji i 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy dla naszych Klientów .

FR:Chargeur ordinateur portable HP 611483-001

Polska Store: Zasilacze do HP 611483-001

NL: HP 611483-001 Adapter

JP:新品ACアダプタ

IT:HP 611483-001 adattatore. Tutte portatile adattatore HP 30% di sconto,HP adattatore su tuttebatterie.com siete nel posto giusto

Zasilacz HP 611483-001

Marki: HP,611483-001, HP 6200 Pro 8200 Elite MT Microtower,100-240 V-/5.5A , 50-60 HZ , 100-240 V-/5.5A , 50-60 HZ .Towar najwyzszej jakości - nasz towar dobieramy tak , aby spełniał Twoje oczekiwania.Wszystkie nasze zasilacze posiadają roczną gwarancję, wybierz jakość! Zasilacz sieciowy do PC i Baterie do komputer to nasza specjalność, niezależnie czy potrzebujesz tylko jedna ładowarkę do domowego użytku .

Zastępuje zasilacze o kodach:

511483-001 / 613764-001,611483-001 611484-001 613765-001,503377 503377-001 / 508153-001,503378-001 / 508154-001,707818-002 / 707906-001, there are many spare parts and models.

Pasuje do modeli laptopów:

Power supply with interface: 4P * 1,6P * 1, P2 * 1
Applicable HP desktop and workstation power supply: PS-4321-9HA HP-D3201EO HP-D3201E0 D10-320P2A D12-320P1B DPS-320MB A CFH0320AWWA PS-4321-9HP DPS-320NB A DPS-320NB-1 A D12-320P1B and other models
Applicable models: For HP MT series (4000 4300 6000 6005 6080 6200 6280 6300 6380 8000 PC8022 8080 8100 8180 8200 8280 8300 8380 6380) and other models
HP Compaq 8200 DPS-320NB-1
HP 6200 Pro 8200 Elite MT Microtower
HP Elite 6200 8200 CMT
HP Compaq 6000
Note :Cable pin three interfaces, only applies to the original HP chassis motherboard, not compatible with ordinary motherboard
 
 
 
 
 
 

Zasilacz HP 611483-001 - jaki wybrać? Co trzeba wiedzieć?
Choć zasilacz komputerowy dostarcza prąd do wszystkich kluczowych podzespołów, wybierając lub składając wymarzonego peceta, rzadko przywiązujemy do niego większą wagę. Ot, byle żeby był. Ewentualnie zwracamy uwagę na jego moc, najczęściej kierując się przeświadczeniem, że nie warto kupować na wyrost. Tymczasem źle dobrany, kiepski jakościowo Zasilacz HP 611483-001 to zwyczajne proszenie się o kłopoty i narażanie na dodatkowe
Podzespoły komputerowe potrzebują do poprawnego działania stabilnych napięć zasilających, których tanie konstrukcje firm bez nazwy zazwyczaj nie są w stanie zapewnić. Bardzo często zdarza się również, że zamontowany zasilacz ma niedostateczną wydajność prądową i jest przeciążony. Zwykle wynika to z chęci oszczędzania, błędnego oszacowania zapotrzebowania na energię czy zawyżania przez producentów danych na tabliczkach znamionowych.
Winę ponosi też zwykła niefrasobliwość. Kupując gotowe zestawy komputerowe, większość nie jest zainteresowana absolutnie niczym poza parametrami kluczowych podzespołów. Tymczasem za mnóstwo awarii i problemów, w tym uszkodzenia podzespołów, niespodziewane restarty i zawieszenia systemu czy artefakty na wyświetlanym obrazie, winę ponosi zasilacz komputerowy. Dlatego warto poświęcić trochę czasu na jego wybór i przede wszystkim nie skąpić.
Zasilacz HP 611483-001  — nie tylko moc się liczy
Jeśli już na coś zwracamy uwagę, wybierając zasilacz komputerowy, to zazwyczaj wyłącznie na jego moc. Większość zadowala się deklaracją wygrawerowaną na tabliczce znamionowej, nie zadając sobie trudu, by sprawdzić chociażby obciążalność poszczególnych linii. Wystarczy, że cena jest dobra, a moc odpowiednio duża (przy czym zwykle zapotrzebowanie podzespołów na energię szacuje się na oko). To poważne zaniedbanie. Dlaczego? Czas poznać kluczowe cechy zasilaczy komputerowych.
Moc zasilacza — kluczowy, ale nie jedyny parametr
Moc wyrażona w watach (W) to podstawowy parametr każdego zasilacza komputerowego. Pozwala on konsumentowi ocenić (z grubsza) jego wydajność prądową, a co za tym idzie — przydatność dla danej konfiguracji sprzętowej. Producenci skwapliwie wykorzystują moc nie tylko jako klucz do przejrzystej i łatwej klasyfikacji produktów, ale też do przyciągania potencjalnych klientów. Dlatego rzut oka na tabliczkę znamionową nie daje pewności, że zasilacz rzeczywiście nadaje się do danego komputera.
W przypadku tanich modeli jest ona często (znacznie) zawyżona. Wystarczy krótki research w Sieci, by dowiedzieć się, że niejednokrotnie montowane w gotowcach z marketów i aukcji Zasilacz HP 611483-001 o mocy np. 400 W ledwo są w stanie dostarczyć 300 W. W rezultacie przy większym obciążeniu często pojawiają się problemy ze stabilnym działaniem, a w dłuższej perspektywie następuje uszkodzenie zasilacza i dość często wielu cennych komponentów do niego podłączonych.
Wynika to z faktu, że mało znani producenci nierzadko podają na oznaczeniu moc szczytową zamiast ciągłej. Pierwsza z nich określa graniczną moc zasilacza, jaką jest on w stanie dostarczyć w krótkim okresie (np. przez kilka sekund). Nie ma ona znaczenia z punktu widzenia użytkownika. Druga oznacza moc, jaką zasilacz komputerowy jest w stanie dostarczać w określonych warunkach (np. w temperaturze 25 stopni, przy wilgotności 80%) przez dowolnie długi czas.
W konstrukcjach sygnowanych logo producentów znajdujących się na białej liście (o niej w dalszej części poradnika) takie sytuacje praktycznie nie mają miejsca. Jednak niezależnie od wszystkiego przed zakupem trzeba zwrócić uwagę na obciążalność poszczególnych linii, a zwłaszcza kluczowej +12 V. Moc maksymalna uwzględnia bowiem jednoczesne obciążenie wszystkich linii, także tych mających na co dzień zdecydowanie mniejsze znaczenie (+3,3 V i +5 V).
W rezultacie tańszy zasilacz komputerowy o mocy 500 W zwykle nie jest równy droższemu. Na przykład kosztujący ok. 100 zł Modecom Feel 500 (wariant z pasywnym PFC), owszem, ma moc maksymalną 500 W. Jednak jego linia +12 V jest w stanie dostarczyć tylko 320 W — pozostałe 180 W przerzucono na mało użyteczne linie +3,3 V i +5 V, a więc, zdaniem wielu, zmarnowano. Tymczasem np. Enermax NAXN 82+ 500 W ma dostępne na liniach +12 V aż 408 W, czyli o 27,5% więcej.A trzeba wiedzieć, że to właśnie linia +12 V odpowiada za zasilanie wszystkich prądożernych podzespołów: kart graficznych, procesorów etc., dlatego tak ważna jest jej wysoka wydajność. Wydajne komponenty bowiem potrzebują niemało. Na przykład tylko jeden dwuprocesorowy GeForce GTX 690 jest w stanie skonsumować nawet 300 W. Dorzucając do kompletu 6-rdzeniowy procesor Intel Core i7–3970X o TDP równym 150 W (równe w przybliżeniu pobieranej mocy), dobijamy do ok. 450 W.
A to tylko dwa podzespoły! Dlatego też powinniśmy zadbać, aby wydajność prądowa linii +12 V w wybranym Zasilacz HP 611483-001 była wystarczająca.

Zaleca wysokiej jakości Zasilacz

 • Zasilacz 611483-001
  Najwyższej jakości markowy zasilacz, Pełna kompatybilność, identyczna z oryginalnym zasilaczem HP 6200 Pro 8200 Elite MT Microtower,
  Marque:Zasilacz HP, 100-240 V-/5.5A , 50-60 HZ +12 Vsb==/1.3a , -12 V ==0.15A +12 Vmain ==16A , +12 Vcpu == 16A 320W
 • Zasilacz 503377
  Najwyższej jakości markowy zasilacz, Pełna kompatybilność, identyczna z oryginalnym zasilaczem HP Compaq 8200 DPS-320NB-1 A,
  Marque:Zasilacz HP, 100-240 V-/5.5A , 50-60 HZ +12 Vsb==/1.3a , -12 V ==0.15A +12 Vmain ==16A , +12 Vcpu == 16A 320W
 • Zasilacz 613764-001
  Najwyższej jakości markowy zasilacz, Pełna kompatybilność, identyczna z oryginalnym zasilaczem HP 8200 6200 6000 8000 8080,
  Marque:Zasilacz HP, 100-240 V-/5.5A , 50-60 HZ +12 Vsb==/1.3a , -12 V ==0.15A +12 Vmain ==16A , +12 Vcpu == 16A 320W
 • ładowarki do laptopów A11-120P2A
  Najwyższej jakości markowy zasilacz, Pełna kompatybilność, identyczna z oryginalnym zasilaczem Microsoft Xbox 360E Game Console Power Adapter,
  Marque:zasilacze do laptopów Microsoft, AC 100-240V~2A, 47-63Hz DC 12V / 9.6A; 5Vsb-1A 120W
 • ładowarki do laptopów LH-03333
  Najwyższej jakości markowy zasilacz, Pełna kompatybilność, identyczna z oryginalnym zasilaczem HP Deskjet 0957-2286 1000 2000,
  Marque:zasilacze do laptopów HP, AC 110--240V 50/60Hz 30V 333mA
 • ładowarki do laptopów BN44-00865A
  Najwyższej jakości markowy zasilacz, Pełna kompatybilność, identyczna z oryginalnym zasilaczem Samsung Led Monitor Power Supply Charger,
  Marque:zasilacze do laptopów Samsung, 100-240V 50-60Hz (for worldwide use) 1.79A/1.786A, 25W

  Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 19-03-2018 à 06h14

 Bose 300769-003 Baterie,Roczna gwarancja Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article 

Akumulatory i Bose 300769-003 Baterie stały się nieodłącznym elementem życia człowieka. Prawie każdy z nas posiada w kieszeni telefon komórkowy lub inne urządzenie przenośne czerpiące energię elektryczną z akumulatora lub baterii.Baterie i akumulatory używane są głównie w produktach przemysłu elektronicznego do których zaliczamy m.in.: komputery przenośne, radioodbiorniki, piloty, zegarki, mały sprzęt gospodarstwa domowego. Akumulator stał się także nieodzowną częścią pojazdów samochodowych w dzisiejszych czasach nikt nie wyobraża sobie samochodu pozbawionego dostępu do prądu.

Wszystkie nasze Bose 300769-003 Baterie są fabrycznie nowe, temu możemy zaproponować konkurencyjne ceny , wysoka jakosc! 1 lata gwarancji i 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy dla naszych Klientów.

Model: Bose 300769-003,pojemność:400mA/2200mAH/32Wh, napięcie:16.8V/20V.

Bose 300769-003

PL:Baterie Bose 300769-003, Gwarantuje Bardzo Dobrą Jakość .

FR:Acheter Bose 300769-003 Batterie , Nouvelle Batterie Bose 300769-003 - Détails du produit !

JP:新品ACアダプター

NL:Batterij Bose 300769-003. Deze Nieuw Batterij Bose 300769-003 is de beste kwaliteit als vervanging voor uw originele accu.

IT:di alta qualità Bose 300769-003 Batteria, Siamo specializzati nella vendita di nuovi ricaricabili Bose 300769-003 Batteria, è sottoposto a rigorosi test di controllo e di qualità.

Pasuje do modeli:

kompatybilne modele

Bose Sounddock Portable Digital Music System Battery Pack

W jaki sposób można wydłużyć żywotność Bose 300769-003 Baterie
ŻywotnośćBose 300769-003 Baterie zależy od sposobu korzystania z urządzenia. Aby wydłużyć żywotność baterii, należy rozważyć następujące kwestie:
Przyciemnianie ekranu
Żywotność akumulatora można przedłużyć, zmieniają ustawienia urządzenia tak, aby ekran był przyciemniany.
Wykonaj jedną z następujących czynności:
Aby dostosować jasność ekranu, wybrać tapetę o ciemniejszych kolorach lub zmienić limit czasu blokowania ekranu, na ekranie głównym przesuń palcem w dół z górnej części ekranu. Dotknij opcji Ustawienia > Wyświetlacz. Aby automatycznie zablokować urządzenie i przyciemnić ekran, gdy urządzenie znajduje się w futerale, na ekranie głównym przesuń palcem w dół z górnej części ekranu. Dotknij ikony Ikona Ustawienia Ustawienia > Bezpieczeństwo i prywatność > Hasło urządzenia > Zablokuj urządzenie po umieszczeniu w etui.
Zmniejszanie głośności
Wykonaj jedną z następujących czynności:
Aby zmniejszyć poziom głośności urządzenia, naciśnij klawisze głośności z prawej strony urządzenia.
Aby dostosować inne ustawienia głośności, takie jak głośność aplikacji lub powiadomienia, na ekranie głównym przesuń palcem w dół z górnej części ekranu. Dotknij opcji image Ustawienia > Głośność systemu lub Powiadomienia.
Zamykanie aplikacji
Zwiększ czas pracy urządzenia, zamykając aplikacje i wyłączając funkcje, z których nie korzystasz, aby nie działały w tle. Niektóre funkcje zużywają więcej energii niż inne. Należy zamykać lub wyłączać następujące aplikacje i funkcje, gdy nie są używane: kamera, Przeglądarka, GPS i technologia Bluetooth.
Wyłączanie połączeń
Jeśli urządzenie znajduje się poza obszarem pokrycia sieci bezprzewodowej, możesz wyłączyć połączenia, aby urządzenie nie szukało cały czas sygnału sieciowego. Można również wydłużyć żywotność Bose 300769-003 Baterie poprzez usuwanie zapisanych sieci Wi-Fi, z których już się nie korzysta.
Wykonaj jedną z następujących czynności:
Aby wyłączyć tryb samolotowy, na ekranie głównym przesuń palcem w dół z górnej części ekranu. Dotknij opcji image Ustawienia > Sieci i połączenia.
Aby usunąć zapisana sieć Wi-Fi, na ekranie głównym przesuń palcem w dół z górnej części ekranu. Dotknij opcji image Ustawienia > Sieci i połączenia > Wi-Fi > Ikona Zapisane. Dotknij i przytrzymaj sieć, która ma zostać usunięta. Dotknij opcji Ikona Usuń. Aktualizowanie oprogramowania
Jeżeli na telefonie działa w najnowszej wersji, często umożliwia to oszczędzanie energii. Jeśli dostępna jest aktualizacja oprogramowania dla urządzenia, w programie Hub zostanie wyświetlone powiadomienie.
Korzystanie z karty multimedialnej
Zmniejsz zużycie energii, przechowując mniej danych na urządzeniu. Zapisuj dane na karcie multimedialnej, a nie w pamięci urządzenia. Wyłączanie lampy błyskowej aparatu
Aby oszczędzić więcej energii, podczas fotografowania wyłącz lampę błyskową.
Wskazówka: Podobnie jak w innych urządzeniach elektronicznych, Bose 300769-003 Baterie będzie się wolniej rozładowywać, gdy będzie znajdować się z dala od promieni słonecznych i innych źródeł ciepła. Baterię należy regularnie ładować i utrzymywać jej styki w czystości. Unikaj pozostawiania na dłuższy czas wyłączonego urządzenia z rozładowaną baterią.
Wyłączamy tryb dwuzakresowy
Jeżeli nie korzystamy z internetu i nie wykonujemy wideo połączeń, możemy śmiało wyłączyć tryb dwu zakresowy w telefonie. Tryb jedno zakresowy wystarczy nam w zupełności do odbierania, czy też wysłania MMS-ów. W niektórych miejscach może to nawet zwiększyć zasięg naszego telefonu.
Wyłączmy aplikacje działające w tle
Programy działające w tle cały czas odwołują się do pamięci oraz procesora, przez co zużywają cenną energię zawartą w Bose 300769-003 Baterie. Warto mieć to na uwadze, jeśli dążymy do maksymalnej energooszczędności.
Wyłącz telefon, jeżeli będzie długo nie używany. Opłaca się to pod warunkiem, że urządzenie nie będzie używane dłużej, niż 2 godziny. Dlaczego? Ponieważ energia potrzeba do wzbudzenia telefonu jest równoważna energii, jaką sprzęt zużywa przez 2 godziny w stanie czuwania. 

Zaleca wysokiej jakości

Baterie 300769-003
Kompatybilne Modele Komputerowe Bose Sounddock Portable Digital Music System Pack
Marki : Baterie Bose

Baterie 63404
Kompatybilne Modele Komputerowe Soundlink Mini Pack
Marki : Baterie Bose

Baterie 404600
Kompatybilne Modele Komputerowe Bose SOUNDLINK I II III
Marki : Baterie Bose

Baterie AS16B8J
Kompatybilne Modele Komputerowe Acer AS16B8J 3INR/19/65-2 series
Marki : Baterie Acer

Baterie N850BAT-6
Kompatybilne Modele Komputerowe Clevo N850HC N850HJ N850HJ1 N850HK1 6-87-N850S-4C4
Marki : Baterie Clevo

Baterie BAT-Li-4S2P3800
Kompatybilne Modele Komputerowe IEI BAT-Li-4S2P3800 Industrial
Marki : Baterie IEI

Baterie N130BAT-3
Kompatybilne Modele Komputerowe Clevo N130BU Sager NP3130
Marki : Baterie Clevo

Baterie BAT-LI-2S2P3800
Kompatybilne Modele Komputerowe IEI BAT-LI-2S2P3800
Marki : Baterie IEI

Baterie C11N1312
Kompatybilne Modele Komputerowe ASUS Notebook T Series Pad Transformer Book TX201LA
Marki : Baterie ASUS

Baterie ME202A
Kompatybilne Modele Komputerowe G80 ME202C G50 G60 6.08
Marki : Baterie Philips

  Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 19-03-2018 à 06h13

 Bateria SYMBOL 21-62606-01 do SYMBOL DS3478 DS3578 LS3478 LS3578 XS3478 Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article 

Akumulatory i SYMBOL 21-62606-01 Baterie stały się nieodłącznym elementem życia człowieka. Prawie każdy z nas posiada w kieszeni telefon komórkowy lub inne urządzenie przenośne czerpiące energię elektryczną z akumulatora lub baterii.Baterie i akumulatory używane są głównie w produktach przemysłu elektronicznego do których zaliczamy m.in.: komputery przenośne, radioodbiorniki, piloty, zegarki, mały sprzęt gospodarstwa domowego. Akumulator stał się także nieodzowną częścią pojazdów samochodowych w dzisiejszych czasach nikt nie wyobraża sobie samochodu pozbawionego dostępu do prądu.

Wszystkie nasze SYMBOL 21-62606-01 Baterie są fabrycznie nowe, temu możemy zaproponować konkurencyjne ceny , wysoka jakosc! 1 lata gwarancji i 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy dla naszych Klientów.

Model: SYMBOL 21-62606-01,pojemność:2200mAh/7.92wh, napięcie:3.7V.

SYMBOL 21-62606-01

PL:Baterie SYMBOL 21-62606-01, Gwarantuje Bardzo Dobrą Jakość .

FR:Acheter SYMBOL 21-62606-01 Batterie , Nouvelle Batterie SYMBOL 21-62606-01 - Détails du produit !

JP:新品ACアダプター

NL:Batterij SYMBOL 21-62606-01. Deze Nieuw Batterij SYMBOL 21-62606-01 is de beste kwaliteit als vervanging voor uw originele accu.

IT:di alta qualità SYMBOL 21-62606-01 Batteria, Siamo specializzati nella vendita di nuovi ricaricabili SYMBOL 21-62606-01 Batteria, è sottoposto a rigorosi test di controllo e di qualità.

Pasuje do modeli:

kompatybilne modele

Symbol LS3478, DS3478, LS3578, DS3578, XS3478
Symbol LS/DS347X Series

W jaki sposób można wydłużyć żywotność SYMBOL 21-62606-01 Baterie
ŻywotnośćSYMBOL 21-62606-01 Baterie zależy od sposobu korzystania z urządzenia. Aby wydłużyć żywotność baterii, należy rozważyć następujące kwestie:
Przyciemnianie ekranu
Żywotność akumulatora można przedłużyć, zmieniają ustawienia urządzenia tak, aby ekran był przyciemniany.
Wykonaj jedną z następujących czynności:
Aby dostosować jasność ekranu, wybrać tapetę o ciemniejszych kolorach lub zmienić limit czasu blokowania ekranu, na ekranie głównym przesuń palcem w dół z górnej części ekranu. Dotknij opcji Ustawienia > Wyświetlacz. Aby automatycznie zablokować urządzenie i przyciemnić ekran, gdy urządzenie znajduje się w futerale, na ekranie głównym przesuń palcem w dół z górnej części ekranu. Dotknij ikony Ikona Ustawienia Ustawienia > Bezpieczeństwo i prywatność > Hasło urządzenia > Zablokuj urządzenie po umieszczeniu w etui.
Zmniejszanie głośności
Wykonaj jedną z następujących czynności:
Aby zmniejszyć poziom głośności urządzenia, naciśnij klawisze głośności z prawej strony urządzenia.
Aby dostosować inne ustawienia głośności, takie jak głośność aplikacji lub powiadomienia, na ekranie głównym przesuń palcem w dół z górnej części ekranu. Dotknij opcji image Ustawienia > Głośność systemu lub Powiadomienia.
Zamykanie aplikacji
Zwiększ czas pracy urządzenia, zamykając aplikacje i wyłączając funkcje, z których nie korzystasz, aby nie działały w tle. Niektóre funkcje zużywają więcej energii niż inne. Należy zamykać lub wyłączać następujące aplikacje i funkcje, gdy nie są używane: kamera, Przeglądarka, GPS i technologia Bluetooth.
Wyłączanie połączeń
Jeśli urządzenie znajduje się poza obszarem pokrycia sieci bezprzewodowej, możesz wyłączyć połączenia, aby urządzenie nie szukało cały czas sygnału sieciowego. Można również wydłużyć żywotność SYMBOL 21-62606-01 Baterie poprzez usuwanie zapisanych sieci Wi-Fi, z których już się nie korzysta.
Wykonaj jedną z następujących czynności:
Aby wyłączyć tryb samolotowy, na ekranie głównym przesuń palcem w dół z górnej części ekranu. Dotknij opcji image Ustawienia > Sieci i połączenia.
Aby usunąć zapisana sieć Wi-Fi, na ekranie głównym przesuń palcem w dół z górnej części ekranu. Dotknij opcji image Ustawienia > Sieci i połączenia > Wi-Fi > Ikona Zapisane. Dotknij i przytrzymaj sieć, która ma zostać usunięta. Dotknij opcji Ikona Usuń. Aktualizowanie oprogramowania
Jeżeli na telefonie działa w najnowszej wersji, często umożliwia to oszczędzanie energii. Jeśli dostępna jest aktualizacja oprogramowania dla urządzenia, w programie Hub zostanie wyświetlone powiadomienie.
Korzystanie z karty multimedialnej
Zmniejsz zużycie energii, przechowując mniej danych na urządzeniu. Zapisuj dane na karcie multimedialnej, a nie w pamięci urządzenia. Wyłączanie lampy błyskowej aparatu
Aby oszczędzić więcej energii, podczas fotografowania wyłącz lampę błyskową.
Wskazówka: Podobnie jak w innych urządzeniach elektronicznych, SYMBOL 21-62606-01 Baterie będzie się wolniej rozładowywać, gdy będzie znajdować się z dala od promieni słonecznych i innych źródeł ciepła. Baterię należy regularnie ładować i utrzymywać jej styki w czystości. Unikaj pozostawiania na dłuższy czas wyłączonego urządzenia z rozładowaną baterią.
Wyłączamy tryb dwuzakresowy
Jeżeli nie korzystamy z internetu i nie wykonujemy wideo połączeń, możemy śmiało wyłączyć tryb dwu zakresowy w telefonie. Tryb jedno zakresowy wystarczy nam w zupełności do odbierania, czy też wysłania MMS-ów. W niektórych miejscach może to nawet zwiększyć zasięg naszego telefonu.
Wyłączmy aplikacje działające w tle
Programy działające w tle cały czas odwołują się do pamięci oraz procesora, przez co zużywają cenną energię zawartą w SYMBOL 21-62606-01 Baterie. Warto mieć to na uwadze, jeśli dążymy do maksymalnej energooszczędności.
Wyłącz telefon, jeżeli będzie długo nie używany. Opłaca się to pod warunkiem, że urządzenie nie będzie używane dłużej, niż 2 godziny. Dlaczego? Ponieważ energia potrzeba do wzbudzenia telefonu jest równoważna energii, jaką sprzęt zużywa przez 2 godziny w stanie czuwania. 

Zaleca wysokiej jakości

Baterie 21-62606-01
Kompatybilne Modele Komputerowe SYMBOL DS3478 DS3578 LS3478 LS3578 XS3478
Marki : Baterie SYMBOL

Baterie 300769-003
Kompatybilne Modele Komputerowe Bose Sounddock Portable Digital Music System Pack
Marki : Baterie Bose

Baterie 63404
Kompatybilne Modele Komputerowe Soundlink Mini Pack
Marki : Baterie Bose

Baterie 404600
Kompatybilne Modele Komputerowe Bose SOUNDLINK I II III
Marki : Baterie Bose

Baterie AS16B8J
Kompatybilne Modele Komputerowe Acer AS16B8J 3INR/19/65-2 series
Marki : Baterie Acer

Baterie N850BAT-6
Kompatybilne Modele Komputerowe Clevo N850HC N850HJ N850HJ1 N850HK1 6-87-N850S-4C4
Marki : Baterie Clevo

Baterie BAT-Li-4S2P3800
Kompatybilne Modele Komputerowe IEI BAT-Li-4S2P3800 Industrial
Marki : Baterie IEI

Baterie N130BAT-3
Kompatybilne Modele Komputerowe Clevo N130BU Sager NP3130
Marki : Baterie Clevo

Baterie BAT-LI-2S2P3800
Kompatybilne Modele Komputerowe IEI BAT-LI-2S2P3800
Marki : Baterie IEI

Baterie C11N1312
Kompatybilne Modele Komputerowe ASUS Notebook T Series Pad Transformer Book TX201LA
Marki : Baterie ASUS

  Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 19-03-2018 à 06h13

 Zasilacz ładowarka do laptopa Getac ADM-9019M Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article 

Zasilacze do laptopów, porównanie cen w sklepach internetowych, najniższe ceny, opisy, recenzje w kategorii Komputery zasilacze do laptopów Getac ADM-9019M Zasilacze do laptopów na baterielaptopow.pl.Zasilacze do laptopa uniwersalne w internetowym sklepie komputerowym baterielaptopow.pl. Bezpieczne zakupy, szybka wysyłka i niskie ceny. Zobacz teraz!

Wszystkie nasze Getac ADM-9019M są fabrycznie nowe, temu możemy zaproponować konkurencyjne ceny , wysoka jakosc! 1 lata gwarancji i 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy dla naszych Klientów .

FR:Chargeur ordinateur portable Getac ADM-9019M

Polska Store: Zasilacze do Getac ADM-9019M

NL: Getac ADM-9019M Adapter

JP:新品ACアダプタ

IT:Getac ADM-9019M adattatore. Tutte portatile adattatore Getac 30% di sconto,Getac adattatore su tuttebatterie.com siete nel posto giusto

Ładowarka Zasilacz do laptopa Getac ADM-9019M

Marki: Getac,ADM-9019M, Getac ADM-9019M MIL-STD-461F,100 ~ 240V 50~ 60Hz , 100 ~ 240V 50~ 60Hz .Towar najwyzszej jakości - nasz towar dobieramy tak , aby spełniał Twoje oczekiwania.Wszystkie nasze zasilacze posiadają roczną gwarancję, wybierz jakość! Zasilacz sieciowy do PC i Baterie do komputer to nasza specjalność, niezależnie czy potrzebujesz tylko jedna ładowarkę do domowego użytku .

Zastępuje zasilacze o kodach:

ADM-9019M MIL-STD-461F

Pasuje do modeli laptopów:

Getac ADM-9019M MIL-STD-461F

zasilacze do laptopów Getac ADM-9019M- jak wybrać odpowiedni?
Zasilacz, obok baterii, to najważniejszy element odpowiadający za prawidłowe dostawy energii do notebooka. Bez względu na to, czy kupujemy zasilacz dodatkowy, podróżny czy wymieniamy zepsuty oryginał, warto trafnie dobrać produkt do naszych potrzeb. W ofercie naszego sklepu mamy kilkadziesiąt zasilaczy różnych producentów. Jak wybrać odpowiedni?
1. Dostosuj zasilacz do modelu laptopa i producenta
Producenci laptopów stosują różne rozwiązania technologiczne, jeżeli chodzi o zasilanie notebooków. Z tego powodu trudno znaleźć uniwersalny zasilacz, który pasuje do każdej maszyny. Dla klienta byłoby to idealne rozwiązanie, ale póki co warto dobierać zasilacz pod konkretnego producenta. W niektórych przypadkach będziemy musieli dokonać wyboru nawet na poziomie serii i modeli.
2. Dostosuj zasilacz do oczekiwań
Dwa najważniejsze powody, żeby kupić nowy Ładowarka Zasilacz do laptopa Getac ADM-9019M to konieczność wymiany starego lub chęć posiadanie dodatkowego (np. podróżnego lub samochodowego). W pierwszym przypadku będziemy szukać najbliższego zamiennika oryginalnego zasilacza - najczęściej będzie to produkt dedykowany specjalnie do naszej serii lub rodziny laptopów. Podobnego rozwiązania potrzebują osoby, które chcą mieć jeden zasilacz w domu, a jeden w pracy, żeby zwiększyć komfort przenoszenia laptopa.
Jeżeli chodzi o zasilacze podróżne do notebooków, są to często odrębne produkty o większej liczbie funkcji. Ich producenci mogą na przykład dodawać do zestawu zasilającego wtyczki charakterystyczne dla różnych rejonów świata. Do tego ich waga oraz rozmiary mogą być mniejsze w porównaniu ze standardowymi zasilaczami do laptopów.
3. Uważaj na nieoryginalne zamienniki
Na rynku bez problemu znajdziemy tanie zamienniki oryginalnych zasilaczy, ale jesteśmy zdania, że należy ich unikać. Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na zagrożenie dla bezpieczeństwa i stabilności naszych danych, które zapisane są na dyskach twardych. To szczególnie ważne dla profesjonalistów. W środowisku biznesowym utrata danych może kosztować wielokrotnie więcej niż wyniosą pozorne oszczędności z zamienników.
Druga rzecz to komfort i jakość pracy na tańszych zamiennikach. Jest zdecydowanie niższy, głównie dlatego, że są one produkowane jako rozwiązania uniwersalne, nie dedykowane do konkretnych serii czy modeli. To oznacza konieczność pójścia na kompromis (np. uśrednianie rozmiarów wtyczek), które negatywnie wpływają na wygodę użytkowania (np. łatwe wypinanie się wtyczek, przerywanie dopływu zasilania, itp.)
DOBÓR
Należy odczytać parametry z oryginalnego zasilacza tj. parametry wyjściowe, napięcie wyrażone w Voltach i prąd wyrażony w Amperach, oraz moc i dobrać odpowiednią wtyczkę. 
Dobierając zasilacze do laptopów Getac ADM-9019M pamiętaj, aby: 
napięcie V (volt) – powinno być zgodne z danymi znajdującymi się na oryginalnym zasilaczu lub laptopie
natężenie prądu A (amper) – oznacza maksymalnych prąd jakim można odciążyć urządzenie, powinien być większy lub równy od danych
umieszczonych na zasilaczu. Prąd nie może być niższy od podanej wartości, gdyż może to spowodować awarię
moc W (wat) – podobnie jak natężenie prądu, moc powinna być równa bądź większa, ale nigdy nie powinna być niższa od danych umieszczonych na oryginalnym zasilaczu
wtyczka – powinna być taka sama jak w oryginalnym zasilaczu
Dobór zasilacza:
1. Jak dobrać odpowiedni zasilacz?
Każdy laptop powinien mieć pod spodem umieszczoną naklejkę znamionową, z której można odczytać parametry jakie powinien mieć zasilacz. Zazwyczaj informacja taka podana jest za napisem INPUT i może mieć postać np: +19V/4.74A/90W. Jeżeli pod laptopem nie ma takiej informacji, można ją również znaleźć na naklejce znamionowej zasilacza, jednak w tym wypadku należy szukać informacji zazwyczaj za napisem OUTPUT. Zalecamy dobór zasilacza zgodnie z danymi umieszczonymi pod laptopem.
Napięcie zasilacza wyrażone w V (Volt) powinno mieć wartość identyczną z podaną na laptopie.
Natężenie prądu wyrażone w A (Amper) powinno być równe lub większe od wartości podanej na laptopie.
Moc Ładowarka Zasilacz do laptopa Getac ADM-9019M wyrażona w W (Wat) to wynik przemnożenia napięcia i prądu.
Kształt i wymiar wtyczki są najtrudniejszym do ustalenia elementem i muszą pasować do gniazda zasilania laptopa. Jeżeli masz problem z ustaleniem jaka wtyczka jest odpowiednia do Twojego urządzenia - skontaktuj się z nami.
2. Czy mogę użyć zasilacza o mocy np. 90W zamiast 65W?
Oczywiście. Używając mocniejszego zasilacza nie ma żadnego niebezpieczeństwa dla Twojego laptopa. Laptop podczas pracy pobierze taką ilość energii jaka jest mu potrzebna, a sam zasilacz będzie pracował stabilniej i mniej się przegrzewał. Należy pamiętać, aby nigdy nie stosować zasilacza o mocy mniejszej niż tego wymaga notebook.
3. W opisie produktu nie znajduję symbolu mojego laptopa, a wydaje mnie się, że zasilacz jest dla niego odpowiedni. Co zrobić?
Ze względu na ilość laptopów na rynku niewykonalne jest umieszczenie w tabelach kompatybilności wszystkich dostępnych modeli. Dlatego też, jeżeli zgodnie z pkt. 1 powyżej, zasilacz wg Ciebie jest odpowiedni, możesz go zamówić. Jeżeli masz wątpliwości - skontaktuj się z nami.
4. Czy używając dedykowanego zamiennika mogę stracić gwarancję na mojego laptopa?
Nie ma takiej obawy. Pamiętaj jednak, żeby w razie potrzeby oddania go do serwisu zasilacze do laptopów Getac ADM-9019M zostawić w domu.

Zaleca wysokiej jakości Zasilacz

  Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 16-03-2018 à 06h37


|<< <<<  1   2  | 3 |  4   5   6   7   8   9   10   11   12  >>> >>|


SYNDICATION
 
Fil RSS 2.0
Ajouter à NetVibes
Ajouter à Google
Ajouter à Yahoo
Ajouter à Bloglines
Ajouter à Technorati
http://www.wikio.fr
 

Allzic en direct

Liens Commerciaux
L'information à Lyon
Retrouvez toute l'actu lyonnaise 24/24h 7/7j !


L'information à Annecy
Retrouvez toute l'actu d'Annecy 24/24h 7/7j !


L'information à Grenoble
Retrouvez toute l'actu de Grenoble 24/24h 7/7j !


Application Restaurant
Restaurateurs, demandez un devis pour votre application iPhone


Fete des Lumières
Fête des lumières : vente de luminaires, lampes, ampoules, etc.


Diffuseur
Acheter un diffuseur d'huiles essentielles

Votre publicité ici ?
  Blog créé le 20-06-2017 à 07h25 | Mis à jour le 23-03-2018 à 06h13 | Note : Pas de note