Logo Allmyblog
Logo Allmyblog
Lien de l'article    

ABBY77

Contacter l'auteur de ce blog

5 DERNIERS ARTICLES
- Alcatel TLi017C1 bateria do 3.8V 1780mah
- Zasilacz ładowarka do laptopa MSI 180W
- wysoka jakość - kompatybilny zasilacz do laptopa Chicony ADP-180EB
- Clevo N850BAT-6 bateria do 10.8V 4200mAh/47Wh
- Acer AS16B8J Bateria do laptopa,Roczna gwarancja
Sommaire

CALENDRIER
LunMarMerJeuVenSamDim
01020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
262728293031
<< Mars >>

BLOGS FAVORIS
Ajouter abby77 à vos favoris
 Alcatel TLi017C1 bateria do 3.8V 1780mah Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article 

W erze Baterie smartfonów Alcatel TLi017C1 stały się towarem deficytowym. Wiele dostępnych na rynku urządzeń potrafi zapewnić energię w telefonie na maksymalnie dwa dni, a ładowarka lub powerbanki powoli stają się akcesoriami, bez których nie ruszamy się z domu. Nawet w starszych telefonach, gdzie baterie zapewniały .

Model: Alcatel TLi017C1,pojemność:1780mah, napięcie:3.8V.

Alcatel TLi017C1

PL:Baterie smartfonów Alcatel TLi017C1, Gwarantuje Bardzo Dobrą Jakość .

FR:Acheter Alcatel TLi017C1 Batterie , Nouvelle Batterie Alcatel TLi017C1 - Détails du produit !

JP:新品ACアダプター

NL:Batterij Alcatel TLi017C1. Deze Nieuw Batterij Alcatel TLi017C1 is de beste kwaliteit als vervanging voor uw originele accu.

IT:di alta qualità Alcatel TLi017C1 Batteria, Siamo specializzati nella vendita di nuovi ricaricabili Alcatel TLi017C1 Batteria, è sottoposto a rigorosi test di controllo e di qualità.

Pasuje do modeli:

kompatybilne modele

Alcatel One Touch OT-5027B DAWN OT-4060O STREAK OT-4060A IDEAL

8 trików, które przedłużą życie Baterie smartfonów Alcatel TLi017C1
Współczesne smartfony potrafią zrobić praktycznie wszystko - od organizowania naszego życia przy pomocy pomysłowych aplikacji, po robienie wysokiej jakości zdjęć i filmów. Czy zauważyłeś jednak, że ich bateria dość często nie nadąża za naszymi wymaganiami? My to zauważyliśmy! Dlatego też przygotowaliśmy dla was 8 "tajnych" sposobów, które sprawią, że bateria naszego telefonu będzie działać dłużej niż kiedykolwiek.
Zmniejsz poziom jasności
Wejdź w ustawienia i zmniejsz poziom jasności wyświetlacza. Im jaśniejszy ekran, tym ciężej Bateria do telefonu Alcatel TLi017C1 musi pracować, aby utrzymać go przy życiu. Zmniejszenie poziomu jasności będzie korzystne dla życia baterii oraz dla twoich oczu. iPhony i niektóre urządzenia Android posiadają tryb "Automatyczna jasność", który będzie regulował jasność ekranu w zależności od światła zewnętrznego. Włączenie tej funkcji pomoże nam zaoszczędzić trochę żywotność baterii - na przykład, gdy ekran potrzebuje mniej energii w dobrze oświetlonych pomieszczeniach. Jeśli jednak poważnie myślisz o oszczędzaniu Baterie smartfonów Alcatel TLi017C1 najlepiej wyłączyć tą opcję ustawić bardzo niską jasność ekranu. W razie potrzeby zawsze można go przecież rozjaśnić.
Ustaw automatyczną blokadę telefonu
Większość telefonów będzie świecić przez określony czas po tym, jak skończysz z nich korzystać. Nie ma sensu kazać im pracować niepotrzebnie, prawda? Zmienień ustawienia w telefonie tak, aby samoczynnie blokował się po 30 sekundach. Poszukaj opcji o nazwie "Limit czasu ekranu" w urządzeniach z systemem Android lub "Auto-lock" w iPhonach. Czas blokowania można ustalić w zależności od naszych potrzeb. Wyłącz funkcję wibracji
Bateria używa bardzo dużo energii, aby fizycznie poruszyć telefon. Jest to bardzo energochłonne, zwłaszcza jeśli wibruje on przy każdej notyfikacji, wiadomości oraz przychodzącej rozmowie. W celu oszczędzania baterii wyłącz ową funkcję całkowicie. Wybierz ciemne tło
Zawsze pamiętaj: telefony zużywają więcej energii Baterie smartfonów Alcatel TLi017C1 wyświetlając białe i jasne kolory, niż czerń i ciemniejsze barwy. Zawsze wybieraj ciemny obraz tła lub wygaszacza ekranu. W ten sposób telefon będzie oszczędzał cenny czas pracy baterii nawet podczas użytkowania. Nigdy nie należy używać dynamicznych (animowanych) wygaszaczy ekranu. Wyglądają one świetnie, jednak pochłaniają bardzo duże ilości energii.
Zmniejsz głośność
Zmniejszenie głośności telefonu pomaga oszczędzić sporo energii, zwłaszcza jeśli odbierasz wiele telefonów w ciągu dnia. Możesz również zmienić ustawienia w telefonie, wyłączając powiadomienia dźwiękowe dla wszystkich komunikatów i wiadomości.
Wyłącz powiadomienia z mediów społecznościowych
Upewnij się, że wyłączyłeś również niepotrzebne powiadomienia z portalów społecznościowych i obsługujących je aplikacji. Znacząco przedłuży to czas pracy naszego telefonu. Jest to bardzo skuteczny sposób na oszczędzanie energii - oczywiście jeśli potrafisz żyć bez natychmiastowej wiedzy, że zostałeś oznaczony na czyimś zdjęciu.
Wyłącz GPS i Bluetooth
Są to niezwykle przydatne, jednak bardzo energochłonne aplikacje. Zawsze pamiętaj by wyłączyć je, gdy tylko skończysz z nich korzystać. Jeżeli musisz korzystać z mapy, gdy jesteś poza domem, lepiej zapisać ją wcześniej jako obraz graficzny. Pochłania to o wiele mniej energii.
Zamknij wszystkie otwarte aplikacje
Najpiękniejszy w nowoczesnych smartfonach jest fakt, że pozwalają nam one wykonywać wiele zadań jednocześnie. Szybkie przełączanie z Facebook na przeglądarkę internetową lub wiadomość z WhatsApp jest oczywiście niezwykle wygodne. Jednak otwierając tak wiele aplikacji na raz, możemy zapomnieć o ich późniejszym zamknięciu. Jeśli ich nie wyłączysz, aplikacje w twoim telefonie będą nadal "otwarte" - nawet jeśli z nich nie korzystasz. Oznacza to, że telefon będzie ciężko pracował, starając się "utrzymać przy życiu" wszystkie otwarte aplikacje. Pamiętaj więc by włączać je, gdy tylko skończysz z nich korzystać. Znacznie wydłuży to czas działania Bateria do telefonu Alcatel TLi017C1.
Jak wydłużyć żywotność Alcatel TLi017C1 Bateria do telefonu?
Ilu użytkowników laptopów tyle opinii. Działać na baterii, korzystać z zasilania, wyjmować baterię, nie wyjmować. Istnieje wiele mitów dotyczących tej pozornie prostej sytuacji. Właściwie to nie powinniśmy się musieć przejmować takimi szczegółami. Laptop ma działać i już. Co jeśli jednak chcemy przedłużyć życie naszemu sprzętowi? Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie.
Efekt pamięci – czyli utrata pojemności
Dawno wyrobiony mit krąży ciągle w naszej świadomości. Dotyczy on ładowania baterii wcześniej niż przed pełnym jej rozładowaniem. Powodowało to obniżenie pojemności, czyli, że przy następnym użyciu bateria działała krócej.
W bateriach opartych na licie, czyli praktycznie na takich jakie znajdują się we wszystkich obecnie laptopach, nie ma tego efektu. Występował on w poprzedniej technologii gdy Alcatel TLi017C1 Baterie smartfonów zawierały nikiel. W takim razie pełne rozładowanie, a późniejsze pełne ładowanie baterii jest kompletnie niepotrzebne. Co więcej może jej nawet szkodzić.
Obecne możemy ładować je w dowolnym momencie i w żaden sposób nie wpływa to na baterie niekorzystnie.
Czy wyjmować baterię podczas pracy na kablu zasilającym?
Kolejna z popularnych rzeczy figurująca wysoko w naszych umysłach. Niestety tutaj odpowiedź nie jest jednoznaczna. Sam fakt posiadania baterii w laptopie gdy ta jest w pełni naładowana w żaden sposób jej nie szkodzi. W tej sekundzie, w której osiągnie 100% prąd przestaje do niej docierać i jest przekierowany prosto do zasilania podzespołów.
To co może jej szkodzić to nadmierna temperatura całego urządzenia związana z długą bądź intensywną pracą.
W związku z tym, jeśli nasz laptop nie jest nagrzany, sprawdzamy tylko pocztę czy przeglądamy portale społecznościowe to śmiało możemy nie zawracać sobie głowy wyjmowaniem baterii.
Jeśli jednak gramy, robimy coś co sprawia, że sprzęt się zaczyna grzać powinniśmy wyjąć baterię. To temperatura jest jej największym wrogiem.
Pełne rozładowanie
Sytuację gdy laptop wyłącza się ze względu na brak prądu powinno się unikać jak ognia. Co więcej takie obciążenie może uszkodzić baterię. Powinniśmy podłączać zasilanie przy 20-30% pojemności. Wraz z wiekiem wartości te mogą być zaburzone. System może pokazywać więcej pojemności niż jest w rzeczywistości, stąd te minimum 20% aby mieć pewność jest niezbędne.
Niektóre modele laptopów pozwalają z menu BIOSa skalibrować wskaźniki pojemności. Możemy również zrobić to ręcznie. Proces ten polega na pełnym rozładowaniu i pełnym naładowaniu baterii. W edług danych powinno się to robić co 30 pełnych cykli ładowania by mieć pewność, że procenty będą się nam zgadzać.
Mówimy o tym jako o ciekawostce, gdyż wątpimy, że ktoś będzie miał na tyle chęci by faktycznie robić to nawet kilka razy w miesiącu.
Przeprowadzamy ręczną kalibrację
1.Ładujemy Alcatel TLi017C1 Baterie smartfonów do 100%
2.Dajemy jej odpocząć przez około 2 godziny. Możemy w tym czasie normalnie korzystać z laptopa. Ważne by nie rozłączać zasilania podczas tego procesu.
3.Odłączyć kabel zasilający i ustawić w opcjach zasilania aby komputer przeszedł w stan uśpienia przy 5% baterii. Jeśli nie można ustalić tej wartości ustawcie najniższą możliwą, ale nie mniej niż 5%.
4.Pozostawcie komputer do rozładowania. Możecie w tym czasie z niego korzystać.
5.Kiedy laptop się zahibernuje odłóżcie go na 5 godzin lub więcej.
6.Po tym okresie podłączcie ponownie zasilanie i naładujcie go do 100%. Możecie w tym czasie go używać.
Jeśli macie w opcjach wartość zużycia baterii wykaże ona wzrost po tym procesie. Na podstawie badań mówi się, iż bateria zaczyna się zużywać po 200-300 cyklach i po tej ilości zmniejsza swoją pojemność. Często może nam się wydawać, że to kalibracja sprawiła, iż bateria jest bardziej zużyta. Nic bardziej mylnego, ona tylko świadczy o stanie faktycznym, dzięki temu procesowi mamy wiedzę w jakim stopniu jest ona rzeczywiście wyeksploatowana.
Przechowywanie nieużywanych baterii
Aby w dobrym zdrowiu przechowywać Alcatel TLi017C1 Bateria do telefonu przez dłuższy okres należy zostawić je na poziomie 40% naładowania. Powinny być one składowane w dobrze wentylowanym i suchym pomieszczeniu. Można je trzymać w lodówce (w temperaturze 0-10°C), ale tylko jeśli zapewnimy im brak dostępu wilgoci.
Najgorszy wróg baterii – wysoka temperatura!
Należy to jeszcze raz podkreślić, najgorszym wrogiem baterii jest wysoka temperatura.
Także trzymanie laptopa w nagrzanym samochodzie, w upale to połowa drogi do jej uśmiercenia.
Unikaj zatem zostawiania komputera w miejscach, które szybko się nagrzewają.
Podsumowanie
Wiecie już czego nie robić, czego się nie bać, a co pozwoli wam się dłużej cieszyć baterią. Warto też zwrócić uwagę na to jak jest przechowywana i w jakich warunkach. Kalibracja jest dobrym pomysłem, ale nie jest niezbędna. Na pewno nie co 30 cykli. Chociaż to wy sami wiecie co jest dla was najistotniejsze. Jeśli zastanawiacie się czy dotyczy to również Alcatel TLi017C1 Baterie smartfonów – tutaj znajdziecie odpowiedź.

Zaleca wysokiej jakości

Baterie Telefonu Komórkowy TLi017C1
Kompatybilne Modele Komputerowe Alcatel One Touch OT-5027B DAWN OT-4060O STREAK OT-4060A IDEAL
Marki : Baterie telefonu Alcatel

Baterie Telefonu Komórkowy TLi014A1
Kompatybilne Modele Komputerowe Alcatel One Touch OT4010/D OT 4030/D/A OT 5020
Marki : Baterie telefonu Alcatel

Baterie Telefonu Komórkowy TLi014C7
Kompatybilne Modele Komputerowe Alcatel One Touch
Marki : Baterie telefonu Alcatel

Baterie Telefonu Komórkowy WX30
Kompatybilne Modele Komputerowe Moto 360 Smart Watch
Marki : Baterie telefonu Motorola

Baterie Telefonu Komórkowy VGP-BPS37
Kompatybilne Modele Komputerowe Sony Vaio Pro11 Ultrabook 11.6 (Svp11216cw/s)
Marki : Baterie telefonu Sony

Baterie Telefonu Komórkowy C31N1517
Kompatybilne Modele Komputerowe ASUS TP301 TP301UA TP301UJ
Marki : Baterie telefonu ASUS

Baterie Telefonu Komórkowy B0P82100
Kompatybilne Modele Komputerowe HTC T1H HTC Nexus 9 8.9 Tablet with free tool
Marki : Baterie telefonu HTC

Baterie Telefonu Komórkowy M590KBAT-12
Kompatybilne Modele Komputerowe Alienware Aurora MALX M59 M590
Marki : Baterie telefonu Clevo

Baterie Telefonu Komórkowy M590KBAT-12
Kompatybilne Modele Komputerowe Clevo M59 M59K M59KE M590 M590K M590KE 87-M59KS-4D63
Marki : Baterie telefonu Clevo

Baterie Telefonu Komórkowy BTY-M47
Kompatybilne Modele Komputerowe MSI GS40 GS43VR 6RE GS40 6QE
Marki : Baterie telefonu MSI

  Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 23-03-2018 à 06h13

 Zasilacz ładowarka do laptopa MSI 180W Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article 

zasilacze do laptopów / laptopa MSI 180W marki odznacza się wysoką jakością wykonania dzięki wysokiej jakości podzespołów elektronicznych wykorzystywanych do jego produkcji. Wszystkie zasilacze przed wprowadzeniem do sprzedaży poddawane są testom wytrzymałościowym, dzięki czemu mamy pewność, że do Klienta trafia produkt najwyższej jakości. Zasilacze marki do laptopów wyposażone są w zabezpieczenia przeciwprzepięciowe chroniące notebooka przed przepięciami w instalacji elektrycznej, a także filtr ferrytowy. Dodatkowo zasilacz wyposażony jest w zabezpieczenia przed przegrzaniem oraz przeciążeniem. Produkt objęty jest 12-miesięczną gwarancją.

Wszystkie nasze MSI 180W są fabrycznie nowe, temu możemy zaproponować konkurencyjne ceny , wysoka jakosc! 1 lata gwarancji i 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy dla naszych Klientów .

FR:Chargeur ordinateur portable MSI 180W

Polska Store: Zasilacze do MSI 180W

NL: MSI 180W Adapter

JP:新品ACアダプタ

IT:MSI 180W adattatore. Tutte portatile adattatore MSI 30% di sconto,MSI adattatore su tuttebatterie.com siete nel posto giusto

Ładowarka Zasilacz do laptopa MSI 180W

Marki: MSI,180W, MSI GT70 Dominator 895,ADP-180NB BC,Notebook,100-240V ?50-60Hz (worldwide use) , 100-240V ?50-60Hz (worldwide use) .Towar najwyzszej jakości - nasz towar dobieramy tak , aby spełniał Twoje oczekiwania.Wszystkie nasze zasilacze posiadają roczną gwarancję, wybierz jakość! Zasilacz sieciowy do PC i Baterie do komputer to nasza specjalność, niezależnie czy potrzebujesz tylko jedna ładowarkę do domowego użytku .

Zastępuje zasilacze o kodach:

Power LED indicator
Outlet: 3-prong 
Cord Cable: US/ UK/ EU/ AU plug
Warranty:12 months

Package includes:
1 X AC Adapter
1 X Free Power cord

Pasuje do modeli laptopów:

MSI GT70 0NE-277US Gaming Laptop
MSI GT70 Notebook ADP-180EB D

zasilacze do laptopów MSI 180W oryginalny a zasilacz do laptopa zamiennik
Jako serwis zawsze zalecamy zakup zasilaczy oryginalnych lub zamienników a przynajmniej „markowych”.
Co rozumiemy przez oryginał, markowy a tani zamiennik? Jak się to ma do powszechnych zasilaczy „uniwersalnych”?
Ogólnie o zasilaczach:
Sporo Ładowarka Zasilacz do laptopa MSI 180W jest wzajemnie kompatybilnych.
Kupując należy przede wszystkim zwrócić uwagę na napięcie. Musi być identyczne z wymaganym przez nasz sprzęt. Jeśli 19,5V to 19,5V – choć większość układów ładowania spokojnie wytrzymuje skoki nawet w zakresie +/- 1,5 V.
Drugi parametr to moc podana najczęściej w Watach. Występują np. 60W, 90W, 120W, 160W – oczywiście odpowiednio przekłada się to na cenę… Zasilacz o zbyt małej mocy będzie zasilał naszą maszynę umożliwiając jej pracę jednak w sytuacji gdy laptop będzie potrzebował większego poboru energii (wytężona praca plus ładowanie baterii) może spowodować różne nietypowe zachowania. Ekran może przygasać, może zanikać ładowanie, przeciążony zasilacz zacznie się nadmiernie grzać a pracując w zasadzie jak na zwarciu – w końcu się „spali”. Często także przewody o zbyt małym przekroju powodują drastyczny spadek napięcia – jak pamiętamy z fizyki – nieubłagane prawo Ohma
Możemy kupić za to zasilacz o większej mocy. Podawana wartość jest mocą nominalną czyli w tym przypadku maksymalną, bezpieczną mocą jaką może oddać zasilacz przy jednoczesnym niepogorszeniu parametrów pracy. Możemy więc kupić większy – z zapasem, laptop i tak weźmie tyle ile mu potrzeba
Rzeczą ważną jest rozmiar wtyku który wkładamy do gniazda. Ważna jest nie tylko średnica zewnętrzna i wewnętrzna ale także długość i kształt.
Drugorzędne znaczenie ma fakt czy końcówka jest „prosta” czy wyprofilowana pod kątem 90 stopni. Pamiętajmy jednak że te załamane często stwarzają problemy przy stawianiu laptopa na płaskiej powierzchni „podwijając” przewód, zdarza się że naginają gniazdo w końcu powodując jego wyłamanie lub zwarcie na załamywanym przewodzie.
Możemy więc nie kupować zasilacze do laptopów MSI 180W „oryginalnego” – do laptopa HP z powodzeniem można zastosować zasilacze Asusa, Liteona czy Toshiby. Pamiętajmy tylko o: napięciu, mocy no i rozmiarze wtyku.
Niektóre laptopy mają zasilacze nietypowe. Wiele laptopów HP zwłaszcza starszych modeli miało wtyki totalnie dziwne – jak to mówią „podobne zupełnie do niczego”J
Obecnie wtyki profilowane mają np. niektóre zasilacze do Pavillionów czy laptopy niektórych serii Dell Inspiron które dodatkowo są zabezpieczane przed stosowaniem zamienników elektronicznie. Można podłączyć zasilacz od HP i będzie działał jednak okaże się że brak ładowania baterii. Często co ciekawe zdarza się że problem braku ładowania pojawia się dopiero po jakimś czasie, z opóźnieniem. Co mniej rozgarnięte „serwisy” twierdzą wtedy że uszkodzona jest płyta główna lub bateria
O zamiennikach.
Na rynku jest olbrzymi wybór zasilaczy które są „zamiennikami”.
Ich jedyną zaletą jest to że są… tanie
Kosztują niekiedy nawet 40 – 70zł. Jednak dziwnym trafem często długo nie żyją a zanim padną uszkadzają gniazda (nienormowane wtyki). Ich największą wadą jest brak stabilizacji. Po włączeniu do sieci przy obciążonym laptopie w gniazdku często widać charakterystyczny „Błysk” – to chwilowy gwałtowny skok mocy wejściowej który nie pozostaje obojętny ani dla zasilacza ani dla układu ładowania laptopa. Z kolei kiepski Ładowarka Zasilacz do laptopa MSI 180W będący pod napięciem gromadzi na wyjściu spory ładunek który po włączeniu do gniazd laptopa wyładowuje się gwałtownie na układzie zasilania. Przeważnie laptop to przeżywa – gorzej z zasilaczem – który za którymś razem nie wytrzyma
Takie małe harakiri
W żadnym wypadku nie należy też stosować zasilaczy uniwersalnych zwłaszcza ze sterczącymi z obudowy suwakami regulacji napięcia. Wielokrotnie trafiali nam się klienci którzy stosowali zasilacze samochodowe i sieciowe które po przypadkowym przestawieniu napięcia wyjściowego uszkadzały płyty główne, niestety niekiedy w sposób nienaprawialny.
Występują też na rynku zasilacze które nie mają oznakowań marki ale są tożsame z oryginalnymi. Takimi zasilaczami są np. HIPRO które produkowane są w fabrykach produkujących dla HP. Mają one te same części, układy, komponenty – brak im tylko stosownych oznaczeń… Nie brak jednak podróbek – wszak w dzisiejszych czasach podrobienie naklejek nie stanowi problemu.
Dlatego nie twierdzimy że należy używać drogich zasilaczy oryginalnych, ale uświadamiamy że warto stosować inne, będące odpowiednikami, często tańsze zasilacze do laptopów MSI 180W markowe – HP, Asusa, Delty, Toshiby, Liteona, a więc stosowanych i zalecanych przez producentów laptopów.

Zaleca wysokiej jakości Zasilacz

  Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 23-03-2018 à 06h09

 wysoka jakość - kompatybilny zasilacz do laptopa Chicony ADP-180EB Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article 

zasilacze do laptopów / laptopa Chicony ADP-180EB marki odznacza się wysoką jakością wykonania dzięki wysokiej jakości podzespołów elektronicznych wykorzystywanych do jego produkcji. Wszystkie zasilacze przed wprowadzeniem do sprzedaży poddawane są testom wytrzymałościowym, dzięki czemu mamy pewność, że do Klienta trafia produkt najwyższej jakości. Zasilacze marki do laptopów wyposażone są w zabezpieczenia przeciwprzepięciowe chroniące notebooka przed przepięciami w instalacji elektrycznej, a także filtr ferrytowy. Dodatkowo zasilacz wyposażony jest w zabezpieczenia przed przegrzaniem oraz przeciążeniem. Produkt objęty jest 12-miesięczną gwarancją.

Wszystkie nasze Chicony ADP-180EB są fabrycznie nowe, temu możemy zaproponować konkurencyjne ceny , wysoka jakosc! 1 lata gwarancji i 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy dla naszych Klientów .

FR:Chargeur ordinateur portable Chicony ADP-180EB

Polska Store: Zasilacze do Chicony ADP-180EB

NL: Chicony ADP-180EB Adapter

JP:新品ACアダプタ

IT:Chicony ADP-180EB adattatore. Tutte portatile adattatore Chicony 30% di sconto,Chicony adattatore su tuttebatterie.com siete nel posto giusto

Ładowarka Zasilacz do laptopa Chicony ADP-180EB

Marki: Chicony,ADP-180EB D, Chicony MSI GT60 GT70,100-240V ?50-60Hz (worldwide use) , 100-240V ?50-60Hz (worldwide use) .Towar najwyzszej jakości - nasz towar dobieramy tak , aby spełniał Twoje oczekiwania.Wszystkie nasze zasilacze posiadają roczną gwarancję, wybierz jakość! Zasilacz sieciowy do PC i Baterie do komputer to nasza specjalność, niezależnie czy potrzebujesz tylko jedna ładowarkę do domowego użytku .

Zastępuje zasilacze o kodach:

Power LED indicator
Outlet: 3-prong 
Cord Cable: US/ UK/ EU/ AU plug
Warranty:12 months

Package includes:
1 X AC Adapter
1 X Free Power cord

Pasuje do modeli laptopów:

MSI GT70 0NE-277US Gaming Laptop
MSI GT70 Notebook ADP-180EB D
Chicony MSI GT60 GT70 MSI GT70 Notebook ADP-180EB D

zasilacze do laptopów Chicony ADP-180EB oryginalny a zasilacz do laptopa zamiennik
Jako serwis zawsze zalecamy zakup zasilaczy oryginalnych lub zamienników a przynajmniej „markowych”.
Co rozumiemy przez oryginał, markowy a tani zamiennik? Jak się to ma do powszechnych zasilaczy „uniwersalnych”?
Ogólnie o zasilaczach:
Sporo Ładowarka Zasilacz do laptopa Chicony ADP-180EB jest wzajemnie kompatybilnych.
Kupując należy przede wszystkim zwrócić uwagę na napięcie. Musi być identyczne z wymaganym przez nasz sprzęt. Jeśli 19,5V to 19,5V – choć większość układów ładowania spokojnie wytrzymuje skoki nawet w zakresie +/- 1,5 V.
Drugi parametr to moc podana najczęściej w Watach. Występują np. 60W, 90W, 120W, 160W – oczywiście odpowiednio przekłada się to na cenę… Zasilacz o zbyt małej mocy będzie zasilał naszą maszynę umożliwiając jej pracę jednak w sytuacji gdy laptop będzie potrzebował większego poboru energii (wytężona praca plus ładowanie baterii) może spowodować różne nietypowe zachowania. Ekran może przygasać, może zanikać ładowanie, przeciążony zasilacz zacznie się nadmiernie grzać a pracując w zasadzie jak na zwarciu – w końcu się „spali”. Często także przewody o zbyt małym przekroju powodują drastyczny spadek napięcia – jak pamiętamy z fizyki – nieubłagane prawo Ohma
Możemy kupić za to zasilacz o większej mocy. Podawana wartość jest mocą nominalną czyli w tym przypadku maksymalną, bezpieczną mocą jaką może oddać zasilacz przy jednoczesnym niepogorszeniu parametrów pracy. Możemy więc kupić większy – z zapasem, laptop i tak weźmie tyle ile mu potrzeba
Rzeczą ważną jest rozmiar wtyku który wkładamy do gniazda. Ważna jest nie tylko średnica zewnętrzna i wewnętrzna ale także długość i kształt.
Drugorzędne znaczenie ma fakt czy końcówka jest „prosta” czy wyprofilowana pod kątem 90 stopni. Pamiętajmy jednak że te załamane często stwarzają problemy przy stawianiu laptopa na płaskiej powierzchni „podwijając” przewód, zdarza się że naginają gniazdo w końcu powodując jego wyłamanie lub zwarcie na załamywanym przewodzie.
Możemy więc nie kupować zasilacze do laptopów Chicony ADP-180EB „oryginalnego” – do laptopa HP z powodzeniem można zastosować zasilacze Asusa, Liteona czy Toshiby. Pamiętajmy tylko o: napięciu, mocy no i rozmiarze wtyku.
Niektóre laptopy mają zasilacze nietypowe. Wiele laptopów HP zwłaszcza starszych modeli miało wtyki totalnie dziwne – jak to mówią „podobne zupełnie do niczego”J
Obecnie wtyki profilowane mają np. niektóre zasilacze do Pavillionów czy laptopy niektórych serii Dell Inspiron które dodatkowo są zabezpieczane przed stosowaniem zamienników elektronicznie. Można podłączyć zasilacz od HP i będzie działał jednak okaże się że brak ładowania baterii. Często co ciekawe zdarza się że problem braku ładowania pojawia się dopiero po jakimś czasie, z opóźnieniem. Co mniej rozgarnięte „serwisy” twierdzą wtedy że uszkodzona jest płyta główna lub bateria
O zamiennikach.
Na rynku jest olbrzymi wybór zasilaczy które są „zamiennikami”.
Ich jedyną zaletą jest to że są… tanie
Kosztują niekiedy nawet 40 – 70zł. Jednak dziwnym trafem często długo nie żyją a zanim padną uszkadzają gniazda (nienormowane wtyki). Ich największą wadą jest brak stabilizacji. Po włączeniu do sieci przy obciążonym laptopie w gniazdku często widać charakterystyczny „Błysk” – to chwilowy gwałtowny skok mocy wejściowej który nie pozostaje obojętny ani dla zasilacza ani dla układu ładowania laptopa. Z kolei kiepski Ładowarka Zasilacz do laptopa Chicony ADP-180EB będący pod napięciem gromadzi na wyjściu spory ładunek który po włączeniu do gniazd laptopa wyładowuje się gwałtownie na układzie zasilania. Przeważnie laptop to przeżywa – gorzej z zasilaczem – który za którymś razem nie wytrzyma
Takie małe harakiri
W żadnym wypadku nie należy też stosować zasilaczy uniwersalnych zwłaszcza ze sterczącymi z obudowy suwakami regulacji napięcia. Wielokrotnie trafiali nam się klienci którzy stosowali zasilacze samochodowe i sieciowe które po przypadkowym przestawieniu napięcia wyjściowego uszkadzały płyty główne, niestety niekiedy w sposób nienaprawialny.
Występują też na rynku zasilacze które nie mają oznakowań marki ale są tożsame z oryginalnymi. Takimi zasilaczami są np. HIPRO które produkowane są w fabrykach produkujących dla HP. Mają one te same części, układy, komponenty – brak im tylko stosownych oznaczeń… Nie brak jednak podróbek – wszak w dzisiejszych czasach podrobienie naklejek nie stanowi problemu.
Dlatego nie twierdzimy że należy używać drogich zasilaczy oryginalnych, ale uświadamiamy że warto stosować inne, będące odpowiednikami, często tańsze zasilacze do laptopów Chicony ADP-180EB markowe – HP, Asusa, Delty, Toshiby, Liteona, a więc stosowanych i zalecanych przez producentów laptopów.

Zaleca wysokiej jakości Zasilacz

  Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 23-03-2018 à 06h08

 Clevo N850BAT-6 bateria do 10.8V 4200mAh/47Wh Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article 

Clevo N850BAT-6 Baterie do laptopów to wysokiej klasy baterie zastępcze do notebooków. Z powodzeniem zastępują baterie, a są przy tym w korzystnej cenie. baterię zastępczą nie musisz iść na żadne kompromisy! Ogniwa Li-lon użyte w baterii są nowe (nie regenerowane) wysokiej jakości, produkowane przez znane, wiodące firmy. Testy dowodzą, że po 100 cyklach ładowania bateria nie traci swojej normatywnej pojemności. Tworzywo sztuczne użyte do produkcji baterii jest najwyższej jakości, o podwyższonej odporności termicznej. Wykonana z wysoką precyzją elektronika baterii wyposażona została w najwyższej klasy bezpiecznik (Fuse). Zamontowano zabezpieczenia chroniące przed przeładowaniem oraz przeciwprzepięciowe, przeciwprzeciążeniowe, przeciwzwarciowe. Każdy element baterii jak: ogniwa, układy elektroniczne, obudowa, wykonany jest w 100% z fabrycznie nowych, przetestowanych komponentów, dzięki czemu Clevo N850BAT-6 Bateria do laptopa utrzymują jeden z najniższych wskaźników awaryjności na rynku! Marka gwarantując wysoką jakość swoich baterii objęła je polisą ubezpieczeniową do 2tys.Aby w łatwy sposób dobrać odpowiednią baterię skorzystaj z konfiguratora, wyszukując zamiennik po kodzie baterii Twojego laptopa.

Model: Clevo N850BAT-6,pojemność:4200mAh/47Wh, napięcie:10.8V.

Clevo N850BAT-6

PL:Bateria do laptopa Clevo N850BAT-6, Gwarantuje Bardzo Dobrą Jakość .

FR:Acheter Clevo N850BAT-6 Batterie , Nouvelle Batterie Clevo N850BAT-6 - Détails du produit !

JP:新品ACアダプター

NL:Batterij Clevo N850BAT-6. Deze Nieuw Batterij Clevo N850BAT-6 is de beste kwaliteit als vervanging voor uw originele accu.

IT:di alta qualità Clevo N850BAT-6 Batteria, Siamo specializzati nella vendita di nuovi ricaricabili Clevo N850BAT-6 Batteria, è sottoposto a rigorosi test di controllo e di qualità.

Pasuje do modeli:

kompatybilne modele

Clevo N850HC, N850HJ, N850HJ1, N850HK1, N850HN, N870HC, N870HJ1, N870HK1

Jak wydłużyć żywotność Clevo N850BAT-6 Baterie do laptopów?
Ilu użytkowników laptopów tyle opinii. Działać na baterii, korzystać z zasilania, wyjmować baterię, nie wyjmować. Istnieje wiele mitów dotyczących tej pozornie prostej sytuacji. Właściwie to nie powinniśmy się musieć przejmować takimi szczegółami. Laptop ma działać i już. Co jeśli jednak chcemy przedłużyć życie naszemu sprzętowi? Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie.
Efekt pamięci – czyli utrata pojemności
Dawno wyrobiony mit krąży ciągle w naszej świadomości. Dotyczy on ładowania baterii wcześniej niż przed pełnym jej rozładowaniem. Powodowało to obniżenie pojemności, czyli, że przy następnym użyciu bateria działała krócej.
W bateriach opartych na licie, czyli praktycznie na takich jakie znajdują się we wszystkich obecnie laptopach, nie ma tego efektu. Występował on w poprzedniej technologii gdy Clevo N850BAT-6 Bateria do laptopa zawierały nikiel. W takim razie pełne rozładowanie, a późniejsze pełne ładowanie baterii jest kompletnie niepotrzebne. Co więcej może jej nawet szkodzić.
Obecne możemy ładować je w dowolnym momencie i w żaden sposób nie wpływa to na baterie niekorzystnie.
Czy wyjmować baterię podczas pracy na kablu zasilającym?
Kolejna z popularnych rzeczy figurująca wysoko w naszych umysłach. Niestety tutaj odpowiedź nie jest jednoznaczna. Sam fakt posiadania baterii w laptopie gdy ta jest w pełni naładowana w żaden sposób jej nie szkodzi. W tej sekundzie, w której osiągnie 100% prąd przestaje do niej docierać i jest przekierowany prosto do zasilania podzespołów.
To co może jej szkodzić to nadmierna temperatura całego urządzenia związana z długą bądź intensywną pracą.
W związku z tym, jeśli nasz laptop nie jest nagrzany, sprawdzamy tylko pocztę czy przeglądamy portale społecznościowe to śmiało możemy nie zawracać sobie głowy wyjmowaniem baterii.
Jeśli jednak gramy, robimy coś co sprawia, że sprzęt się zaczyna grzać powinniśmy wyjąć baterię. To temperatura jest jej największym wrogiem.
Pełne rozładowanie
Sytuację gdy laptop wyłącza się ze względu na brak prądu powinno się unikać jak ognia. Co więcej takie obciążenie może uszkodzić baterię. Powinniśmy podłączać zasilanie przy 20-30% pojemności. Wraz z wiekiem wartości te mogą być zaburzone. System może pokazywać więcej pojemności niż jest w rzeczywistości, stąd te minimum 20% aby mieć pewność jest niezbędne.
Niektóre modele laptopów pozwalają z menu BIOSa skalibrować wskaźniki pojemności. Możemy również zrobić to ręcznie. Proces ten polega na pełnym rozładowaniu i pełnym naładowaniu baterii. W edług danych powinno się to robić co 30 pełnych cykli ładowania by mieć pewność, że procenty będą się nam zgadzać.
Mówimy o tym jako o ciekawostce, gdyż wątpimy, że ktoś będzie miał na tyle chęci by faktycznie robić to nawet kilka razy w miesiącu.
Przeprowadzamy ręczną kalibrację
1.Ładujemy Clevo N850BAT-6 Bateria do laptopa do 100%
2.Dajemy jej odpocząć przez około 2 godziny. Możemy w tym czasie normalnie korzystać z laptopa. Ważne by nie rozłączać zasilania podczas tego procesu.
3.Odłączyć kabel zasilający i ustawić w opcjach zasilania aby komputer przeszedł w stan uśpienia przy 5% baterii. Jeśli nie można ustalić tej wartości ustawcie najniższą możliwą, ale nie mniej niż 5%.
4.Pozostawcie komputer do rozładowania. Możecie w tym czasie z niego korzystać.
5.Kiedy laptop się zahibernuje odłóżcie go na 5 godzin lub więcej.
6.Po tym okresie podłączcie ponownie zasilanie i naładujcie go do 100%. Możecie w tym czasie go używać.
Jeśli macie w opcjach wartość zużycia baterii wykaże ona wzrost po tym procesie. Na podstawie badań mówi się, iż bateria zaczyna się zużywać po 200-300 cyklach i po tej ilości zmniejsza swoją pojemność. Często może nam się wydawać, że to kalibracja sprawiła, iż bateria jest bardziej zużyta. Nic bardziej mylnego, ona tylko świadczy o stanie faktycznym, dzięki temu procesowi mamy wiedzę w jakim stopniu jest ona rzeczywiście wyeksploatowana.
Przechowywanie nieużywanych baterii
Aby w dobrym zdrowiu przechowywać Clevo N850BAT-6 Baterie do laptopów przez dłuższy okres należy zostawić je na poziomie 40% naładowania. Powinny być one składowane w dobrze wentylowanym i suchym pomieszczeniu. Można je trzymać w lodówce (w temperaturze 0-10°C), ale tylko jeśli zapewnimy im brak dostępu wilgoci.
Najgorszy wróg baterii – wysoka temperatura!
Należy to jeszcze raz podkreślić, najgorszym wrogiem baterii jest wysoka temperatura.
Także trzymanie laptopa w nagrzanym samochodzie, w upale to połowa drogi do jej uśmiercenia.
Unikaj zatem zostawiania komputera w miejscach, które szybko się nagrzewają.
Podsumowanie
Wiecie już czego nie robić, czego się nie bać, a co pozwoli wam się dłużej cieszyć baterią. Warto też zwrócić uwagę na to jak jest przechowywana i w jakich warunkach. Kalibracja jest dobrym pomysłem, ale nie jest niezbędna. Na pewno nie co 30 cykli. Chociaż to wy sami wiecie co jest dla was najistotniejsze. Jeśli zastanawiacie się czy dotyczy to również Clevo N850BAT-6 Bateria do laptopa – tutaj znajdziecie odpowiedź.

Zaleca wysokiej jakości

Bateria do laptopa N850BAT-6
Kompatybilne Modele Komputerowe Clevo N850HC N850HJ N850HJ1 N850HK1 6-87-N850S-4C4
Marki : Baterie do notebooków Clevo

Bateria do laptopa BAT-Li-4S2P3800
Kompatybilne Modele Komputerowe IEI BAT-Li-4S2P3800 Industrial
Marki : Baterie do notebooków IEI

Bateria do laptopa N130BAT-3
Kompatybilne Modele Komputerowe Clevo N130BU Sager NP3130
Marki : Baterie do notebooków Clevo

Bateria do laptopa BAT-LI-2S2P3800
Kompatybilne Modele Komputerowe IEI BAT-LI-2S2P3800
Marki : Baterie do notebooków IEI

Bateria do laptopa C11N1312
Kompatybilne Modele Komputerowe ASUS Notebook T Series Pad Transformer Book TX201LA
Marki : Baterie do notebooków ASUS

Bateria do laptopa ME202A
Kompatybilne Modele Komputerowe G80 ME202C G50 G60 6.08
Marki : Baterie do notebooków Philips

Bateria do laptopa ME202C
Kompatybilne Modele Komputerowe PHILIPS TC20, TC30, TC50, TC70
Marki : Baterie do notebooków Philips

Bateria do laptopa LI202S-6600
Kompatybilne Modele Komputerowe PHILIPS VS2/VM4/VM6/VM8/VM3,VS3,V24E
Marki : Baterie do notebooków Philips

Bateria do laptopa M4605A
Kompatybilne Modele Komputerowe Philips MP20,MP30,MP40 MP50,MP70,MP90,M8001A,M8002A
Marki : Baterie do notebooków Philips

Bateria do laptopa 989803174881
Kompatybilne Modele Komputerowe Philips SureSigns VM1 863264,863265,863266
Marki : Baterie do notebooków Philips

  Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 22-03-2018 à 07h59

 Acer AS16B8J Bateria do laptopa,Roczna gwarancja Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article 

 • Acer AS16B8J Baterie do laptopów to wysokiej klasy baterie zastępcze do notebooków. Z powodzeniem zastępują baterie, a są przy tym w korzystnej cenie. baterię zastępczą nie musisz iść na żadne kompromisy! Ogniwa Li-lon użyte w baterii są nowe (nie regenerowane) wysokiej jakości, produkowane przez znane, wiodące firmy. Testy dowodzą, że po 100 cyklach ładowania bateria nie traci swojej normatywnej pojemności. Tworzywo sztuczne użyte do produkcji baterii jest najwyższej jakości, o podwyższonej odporności termicznej. Wykonana z wysoką precyzją elektronika baterii wyposażona została w najwyższej klasy bezpiecznik (Fuse). Zamontowano zabezpieczenia chroniące przed przeładowaniem oraz przeciwprzepięciowe, przeciwprzeciążeniowe, przeciwzwarciowe. Każdy element baterii jak: ogniwa, układy elektroniczne, obudowa, wykonany jest w 100% z fabrycznie nowych, przetestowanych komponentów, dzięki czemu Acer AS16B8J Bateria do laptopa utrzymują jeden z najniższych wskaźników awaryjności na rynku! Marka gwarantując wysoką jakość swoich baterii objęła je polisą ubezpieczeniową do 2tys.Aby w łatwy sposób dobrać odpowiednią baterię skorzystaj z konfiguratora, wyszukując zamiennik po kodzie baterii Twojego laptopa.

  Model: Acer AS16B8J,pojemność:5600MAH, napięcie:10.95V.

  Acer AS16B8J

  PL:Bateria do laptopa Acer AS16B8J, Gwarantuje Bardzo Dobrą Jakość .

  FR:Acheter Acer AS16B8J Batterie , Nouvelle Batterie Acer AS16B8J - Détails du produit !

  JP:新品ACアダプター

  NL:Batterij Acer AS16B8J. Deze Nieuw Batterij Acer AS16B8J is de beste kwaliteit als vervanging voor uw originele accu.

  IT:di alta qualità Acer AS16B8J Batteria, Siamo specializzati nella vendita di nuovi ricaricabili Acer AS16B8J Batteria, è sottoposto a rigorosi test di controllo e di qualità.

  Pasuje do modeli:

  kompatybilne modele

  Rating : 12.6v=Min.5400mAh/59.1Wh
  Acer series

  Jak wydłużyć żywotność Acer AS16B8J Baterie do laptopów?
  Ilu użytkowników laptopów tyle opinii. Działać na baterii, korzystać z zasilania, wyjmować baterię, nie wyjmować. Istnieje wiele mitów dotyczących tej pozornie prostej sytuacji. Właściwie to nie powinniśmy się musieć przejmować takimi szczegółami. Laptop ma działać i już. Co jeśli jednak chcemy przedłużyć życie naszemu sprzętowi? Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie.
  Efekt pamięci – czyli utrata pojemności
  Dawno wyrobiony mit krąży ciągle w naszej świadomości. Dotyczy on ładowania baterii wcześniej niż przed pełnym jej rozładowaniem. Powodowało to obniżenie pojemności, czyli, że przy następnym użyciu bateria działała krócej.
  W bateriach opartych na licie, czyli praktycznie na takich jakie znajdują się we wszystkich obecnie laptopach, nie ma tego efektu. Występował on w poprzedniej technologii gdy Acer AS16B8J Bateria do laptopa zawierały nikiel. W takim razie pełne rozładowanie, a późniejsze pełne ładowanie baterii jest kompletnie niepotrzebne. Co więcej może jej nawet szkodzić.
  Obecne możemy ładować je w dowolnym momencie i w żaden sposób nie wpływa to na baterie niekorzystnie.
  Czy wyjmować baterię podczas pracy na kablu zasilającym?
  Kolejna z popularnych rzeczy figurująca wysoko w naszych umysłach. Niestety tutaj odpowiedź nie jest jednoznaczna. Sam fakt posiadania baterii w laptopie gdy ta jest w pełni naładowana w żaden sposób jej nie szkodzi. W tej sekundzie, w której osiągnie 100% prąd przestaje do niej docierać i jest przekierowany prosto do zasilania podzespołów.
  To co może jej szkodzić to nadmierna temperatura całego urządzenia związana z długą bądź intensywną pracą.
  W związku z tym, jeśli nasz laptop nie jest nagrzany, sprawdzamy tylko pocztę czy przeglądamy portale społecznościowe to śmiało możemy nie zawracać sobie głowy wyjmowaniem baterii.
  Jeśli jednak gramy, robimy coś co sprawia, że sprzęt się zaczyna grzać powinniśmy wyjąć baterię. To temperatura jest jej największym wrogiem.
  Pełne rozładowanie
  Sytuację gdy laptop wyłącza się ze względu na brak prądu powinno się unikać jak ognia. Co więcej takie obciążenie może uszkodzić baterię. Powinniśmy podłączać zasilanie przy 20-30% pojemności. Wraz z wiekiem wartości te mogą być zaburzone. System może pokazywać więcej pojemności niż jest w rzeczywistości, stąd te minimum 20% aby mieć pewność jest niezbędne.
  Niektóre modele laptopów pozwalają z menu BIOSa skalibrować wskaźniki pojemności. Możemy również zrobić to ręcznie. Proces ten polega na pełnym rozładowaniu i pełnym naładowaniu baterii. W edług danych powinno się to robić co 30 pełnych cykli ładowania by mieć pewność, że procenty będą się nam zgadzać.
  Mówimy o tym jako o ciekawostce, gdyż wątpimy, że ktoś będzie miał na tyle chęci by faktycznie robić to nawet kilka razy w miesiącu.
  Przeprowadzamy ręczną kalibrację
  1.Ładujemy Acer AS16B8J Bateria do laptopa do 100%
  2.Dajemy jej odpocząć przez około 2 godziny. Możemy w tym czasie normalnie korzystać z laptopa. Ważne by nie rozłączać zasilania podczas tego procesu.
  3.Odłączyć kabel zasilający i ustawić w opcjach zasilania aby komputer przeszedł w stan uśpienia przy 5% baterii. Jeśli nie można ustalić tej wartości ustawcie najniższą możliwą, ale nie mniej niż 5%.
  4.Pozostawcie komputer do rozładowania. Możecie w tym czasie z niego korzystać.
  5.Kiedy laptop się zahibernuje odłóżcie go na 5 godzin lub więcej.
  6.Po tym okresie podłączcie ponownie zasilanie i naładujcie go do 100%. Możecie w tym czasie go używać.
  Jeśli macie w opcjach wartość zużycia baterii wykaże ona wzrost po tym procesie. Na podstawie badań mówi się, iż bateria zaczyna się zużywać po 200-300 cyklach i po tej ilości zmniejsza swoją pojemność. Często może nam się wydawać, że to kalibracja sprawiła, iż bateria jest bardziej zużyta. Nic bardziej mylnego, ona tylko świadczy o stanie faktycznym, dzięki temu procesowi mamy wiedzę w jakim stopniu jest ona rzeczywiście wyeksploatowana.
  Przechowywanie nieużywanych baterii
  Aby w dobrym zdrowiu przechowywać Acer AS16B8J Baterie do laptopów przez dłuższy okres należy zostawić je na poziomie 40% naładowania. Powinny być one składowane w dobrze wentylowanym i suchym pomieszczeniu. Można je trzymać w lodówce (w temperaturze 0-10°C), ale tylko jeśli zapewnimy im brak dostępu wilgoci.
  Najgorszy wróg baterii – wysoka temperatura!
  Należy to jeszcze raz podkreślić, najgorszym wrogiem baterii jest wysoka temperatura.
  Także trzymanie laptopa w nagrzanym samochodzie, w upale to połowa drogi do jej uśmiercenia.
  Unikaj zatem zostawiania komputera w miejscach, które szybko się nagrzewają.
  Podsumowanie
  Wiecie już czego nie robić, czego się nie bać, a co pozwoli wam się dłużej cieszyć baterią. Warto też zwrócić uwagę na to jak jest przechowywana i w jakich warunkach. Kalibracja jest dobrym pomysłem, ale nie jest niezbędna. Na pewno nie co 30 cykli. Chociaż to wy sami wiecie co jest dla was najistotniejsze. Jeśli zastanawiacie się czy dotyczy to również Acer AS16B8J Bateria do laptopa – tutaj znajdziecie odpowiedź.

  Zaleca wysokiej jakości

  Bateria do laptopa AS16B8J
  Kompatybilne Modele Komputerowe Acer AS16B8J 3INR/19/65-2 series
  Marki : Baterie do notebooków Acer

  Bateria do laptopa N850BAT-6
  Kompatybilne Modele Komputerowe Clevo N850HC N850HJ N850HJ1 N850HK1 6-87-N850S-4C4
  Marki : Baterie do notebooków Clevo

  Bateria do laptopa BAT-Li-4S2P3800
  Kompatybilne Modele Komputerowe IEI BAT-Li-4S2P3800 Industrial
  Marki : Baterie do notebooków IEI

  Bateria do laptopa N130BAT-3
  Kompatybilne Modele Komputerowe Clevo N130BU Sager NP3130
  Marki : Baterie do notebooków Clevo

  Bateria do laptopa BAT-LI-2S2P3800
  Kompatybilne Modele Komputerowe IEI BAT-LI-2S2P3800
  Marki : Baterie do notebooków IEI

  Bateria do laptopa C11N1312
  Kompatybilne Modele Komputerowe ASUS Notebook T Series Pad Transformer Book TX201LA
  Marki : Baterie do notebooków ASUS

  Bateria do laptopa ME202A
  Kompatybilne Modele Komputerowe G80 ME202C G50 G60 6.08
  Marki : Baterie do notebooków Philips

  Bateria do laptopa ME202C
  Kompatybilne Modele Komputerowe PHILIPS TC20, TC30, TC50, TC70
  Marki : Baterie do notebooków Philips

  Bateria do laptopa LI202S-6600
  Kompatybilne Modele Komputerowe PHILIPS VS2/VM4/VM6/VM8/VM3,VS3,V24E
  Marki : Baterie do notebooków Philips

  Bateria do laptopa M4605A
  Kompatybilne Modele Komputerowe Philips MP20,MP30,MP40 MP50,MP70,MP90,M8001A,M8002A
  Marki : Baterie do notebooków Philips

  Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 22-03-2018 à 07h59


|<< | 1 |  2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12  >>> >>|


SYNDICATION
 
Fil RSS 2.0
Ajouter à NetVibes
Ajouter à Google
Ajouter à Yahoo
Ajouter à Bloglines
Ajouter à Technorati
http://www.wikio.fr
 

Allzic en direct

Liens Commerciaux
L'information à Lyon
Retrouvez toute l'actu lyonnaise 24/24h 7/7j !


L'information à Annecy
Retrouvez toute l'actu d'Annecy 24/24h 7/7j !


L'information à Grenoble
Retrouvez toute l'actu de Grenoble 24/24h 7/7j !


Application Restaurant
Restaurateurs, demandez un devis pour votre application iPhone


Fete des Lumières
Fête des lumières : vente de luminaires, lampes, ampoules, etc.


Diffuseur
Acheter un diffuseur d'huiles essentielles

Votre publicité ici ?
  Blog créé le 20-06-2017 à 07h25 | Mis à jour le 23-03-2018 à 06h13 | Note : Pas de note